هدر موبایل
1390/07/19 18:23:04
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جلالی خبرداد:

تصویب لایحه حریم حفاظتی- امنیتی اماکن

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس،از تصویب لایحه ۱۰ ماده‌ای حریم حفاظتی-امنیتی اماکن و تاسیسات کشور در جلسه‌ی امروز این کمیسیون خبر داد.
تصویب لایحه حریم حفاظتی- امنیتی اماکن سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس،از تصویب لایحه 10 ماده‌ای حریم حفاظتی-امنیتی اماکن و تاسیسات کشور در جلسه‌ی امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/2464.jpg تصویب,لایحه,حریم,حفاظتی-,امنیتی,اماکن Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛کاظم جلالی دراین‌باره گفت:کارشناسان و مسوولان سازمان‌های مختلف در این مدت در جلسات متعد کمیته مربوطه و کمیسیون حضور پیدا کرده و نقطه‌نظرات خود را بیان کردند که درنهایت این ایحه 10 ماده‌ای به شکل منسجمی تدوین شد.

وی به ایسنا ادامه داد:با تصویب این 10 ماده در کمیسیون، لایحه مذکور برای در دستور کار قرار گفتن در صحن مجلس، به هیات‌رییسه ارجاع خواهد شد.

جلالی،همچنین از بررسی طرح تابعیت فرزندانی که مادر ایرانی و پدر خارجی دارند در این جلسه خبر داد و گفت:این موضوع در جلسه‌ی امروز کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در جلسات آتی نیز در این‌باره تصمیم‌گیری خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet