هدر موبایل
1390/07/19 18:28:43
سرویس دیگر رسانه‌ها_

نقش محوری لاریجانی در وحدت اصولگرایان مجلس

دیدار دکتر لاریجانی با اصولگرایان مجلس از دید یکی از نمایندگان مجلس با هدف انسجام بیشتر اصولگرایان مجلس صورت گرفته است. به عقیده عزت‌الله یوسفیان ملا یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس ،محور کلی این جلسه در راستای حمایت از روند کلی وحدت اصولگرایان و مکانیزم ۷+۸ به مدیریت آیت‌الله مهدوی کنی بود.
نقش محوری لاریجانی در وحدت اصولگرایان مجلس دیدار دکتر لاریجانی با اصولگرایان مجلس از دید یکی از نمایندگان مجلس با هدف انسجام بیشتر اصولگرایان مجلس صورت گرفته است. به عقیده عزت‌الله یوسفیان ملا یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس ،محور کلی این جلسه در راستای حمایت از روند کلی وحدت اصولگرایان و مکانیزم 7+8 به مدیریت آیت‌الله مهدوی کنی بود. https://cdn.icana.ir/d/019/3803.jpg نقش,محوری,لاریجانی,در,وحدت,اصولگرایان,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از باشگاه خبرنگاران،  عزت‌الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتقادات برخی افراد نسبت به جلسه 150 نماینده با رئیس مجلس گفت: اصولگرایان مجلس از دکتر لاریجانی درخواست تشکیل جلسه کردند،  که با حضور ایشان این جلسه تشکیل شد و محور کلی این جلسه در راستای حمایت از روند کلی وحدت اصولگرایان و مکانیزم 7+8 به مدیریت آیت‌الله مهدوی کنی بود.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی افزود: این جلسه برای تقویت 8+7 و در راستای روند وحدت اصولگرایان بوده و با خواست اکثریت اصولگرایان تشکیل شد.

وی ادامه داد: در این دیدار به‌تدریج تعداد شرکت‌کنندگان بیشتر شد،  تا جایی که ظرفیت سالن کمیسیون تلفیق پر شد و جلسه به ناچار در سالن مشروطه که ظرفیت بیشتری دارد،  منتقل شد.

یوسفیان ملا با بیان این‌که معمولاً نمایندگان به‌صورت انفرادی،  جمعی و یا در قالب کمیسیون‌ها و فراکسیون‌ها به‌طور طبیعی و مستمر با رئیس مجلس نشست دارند گفت: این جلسه به درخواست خود نمایندگان اصولگرا انجام شد و ما نمایندگان به نمایندگان دیگر نیز گفتیم تا برای دیدار بیایند.

وی افزود: در این جلسه تأکید شد،  نماینده معرفی شده از سوی دکتر لاریجانی به کمیته 7+8،  نماینده تمام اصولگرایان مستقل مجلس در کمیته وحدت بخش اصولگرایان است.

نماینده آمل ادامه داد: بیش از 150 نماینده در این جلسه حاضر بودند و از دکتر لاریجانی و تلاش برای وحدت اصولگرایان در انتخابات تحت مدیریت آیت‌الله مهدوی کنی حمایت به عمل آمد.

یوسفیان ملا با بیان این‌که آقای لاریجانی مقبولیت بسیار بالایی در میان اصولگرایان دارند و در مجلس هشتم هر سال از سال قبل بیشتر رأی آوردند و این اتفاقی است که طی مجالس قبل اتفاق نیافتاده است،  گفت: باید پذیرفت ایشان چهره‌ای شاخص و مقبول اکثریت نمایندگان مجلس هشتم هستند و از سوی نمایندگان اصولگرا نیز به‌شدت حمایت می‌شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet