هدر موبایل
1390/07/19 18:31:43
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جهانگیرزاده:

بانک مرکزی در پرونده اختلاس اهمال کرده است

نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه طراحان استیضاح وزیر اقتصاد منتظر گزارش کمیسیون اصل ۹۰ هستند،گفت: بانک مرکزی به عنوان ناظر اقتصادی در پرونده ۳ هزار میلیاردی اهمال کرده و به جای ناظر نقش یک تاجر سودجو را بازی کرده است.
بانک مرکزی در پرونده اختلاس اهمال کرده است نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه طراحان استیضاح وزیر اقتصاد منتظر گزارش کمیسیون اصل 90 هستند،گفت: بانک مرکزی به عنوان ناظر اقتصادی در پرونده 3 هزار میلیاردی اهمال کرده و به جای ناظر نقش یک تاجر سودجو را بازی کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/725.jpg بانک,مرکزی,در,پرونده,اختلاس,اهمال,کرده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ جواد جهانگیرزاده در خصوص آخرین مذاکرات طراحان استیضاح وزیر اقتصاد با هیئت رئیسه به مهرگفت:براساس مذاکرات صورت گرفته طراحان منتظر ارایه نتیجه گزارش کمیسیون اصل 90 از پرونده اختلاس سه هزار میلیارد تومانی هستند تا طرح استیضاح را در صحن علنی مجلس مطرح کنند.

نماینده مردم ارومیه درمجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه گزارش کمیسیون اصل 90 نقش کلیدی درعزم طراحان استیضاح دارد،گفت:طراحان استیضاح به دنبال بررسی تمام ابعاد اختلاس هستند.

وی افزود:متمرکز شدن برروی یک بانک و یا یک موسسه مالی و اعتباری اشتباه است.باید همه ابعاد اختلاس را بررسی کرد.

جهانگیرزاده بانک مرکزی را مسئول پاسخگویی به بسیاری از پرسش‌های به وجود آمده پیرامون اختلاس دانست و گفت:‌برخی نشانه‌ها و گزارشات حاکی از آن است که بانک مرکزی به عنوان ناظر ویژه اقتصادی اهمال و به جای ناظر در نقش یک تاجر عمل کرده است.

وی تاکید کرد:‌گزارش کمیسیون اصل 90 از اختلاس سه هزار میلیاردی رئیس بانک مرکزی را نیز وادار به پاسخگویی پیرامون این اختلاس خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet