شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/07/19 19:02:23
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سیدعلی حسینی:

برگزاری جلسه کمیسیون فرهنگی در نمایشگاه رسانه ملی دیجیتال

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت:جلسه کمیسیون فرهنگی با حضور اعضاء،جهت تقویت فعالیت های دیجیتال در محل نمایشگاه های رسانه های دیجیتال برگزار شد.
برگزاری جلسه کمیسیون فرهنگی در نمایشگاه رسانه ملی دیجیتال عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت:جلسه کمیسیون فرهنگی با حضور اعضاء،جهت تقویت فعالیت های دیجیتال در محل نمایشگاه های رسانه های دیجیتال برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/2815.jpg برگزاری,جلسه,کمیسیون,فرهنگی,در,نمایشگاه,رسانه,ملی,دیجیتال Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سید علی حسینی نماینده مردم نیشابور با اشاره به جلسه امروز کمیسیون فرهنگی به باشگاه خبرنگاران گفت:امروز جلسه کمیسیون با حضور اعضا درمحل نمایشگاه های نرم افزارهای دیجیتال و رسانه های دیجیتال داشت که بعد از اتمام جلسه ما در حال بازدید از این نمایشگاه هستیم.

عضو کمیسیون فرهنگی تصریح کرد:موضوع نرم افزار و رسانه های دیجیتال درکشور ما موضوع جدیدی و چند سالی بیشتر ازعمر این تکنولوژی در کشور ما نمی گذرد ما در این عرصه هم با رشد نسبتا خوبی همراه بوده ایم و هم نیاز به پیشرفت هایی در این حوزه هستیم.

حسینی درخاتمه با بیان اینکه در پایان این بازدید جلسه ای مبنی بر جمع بندی با مسئولین برگزار کننده این همایش خواهیم داشت گفت: ما معتقدیم که وزارت ارشاد و دیگر نهادها باید تمام تلاش خود را کنند تا بتوانیم موفقیت ها را در این عرصه بیشتر کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet