خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/07/20 10:03:39
سرویس سیاسی
اسماعیلی: نفوذ اطلاعاتی ایران به مقطع زمانی و افراد خاصی محدود نیست

اقدامات نفوذ وزارت اطلاعات در دل گروه های مخالف نظام همچنان ادامه دارد

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس تاکید کرد: نیروهای اطلاعاتی ایران در دل جلسات مخفی اپوزیسیون هم نیرو داشته و اشراف کامل به برنامه های آنان دارند.
اقدامات نفوذ وزارت اطلاعات در دل گروه های مخالف نظام همچنان ادامه دارد عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس تاکید کرد: نیروهای اطلاعاتی ایران در دل جلسات مخفی اپوزیسیون هم نیرو داشته و اشراف کامل به برنامه های آنان دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/3539.jpg اقدامات,نفوذ,وزارت,اطلاعات,در,دل,گروه,های,مخالف,نظام,همچنان,ادامه,دارد Icana

"ولی اسماعیلی" در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت،‌ با بیان این­که نیروهای اطلاعاتی ما از همان زمان تاسیس با تقسیم کاری که بین معاونت های مختلف این مجموعه انجام شد به جذب نیروهای متعهد و متخصص پرداختند گفت: نتیجه سرمایه گذاری های چندین ساله در بخش نیروهای امنیتی و اطلاعاتی را امروز و دراقدامات هوشمندانه وزارت اطلاعات مشاهده می کنیم.

نماینده گرمی در مجلس شورای اسلامی، با بیان این­که فعالیت­های اطلاعاتی و تشکیلاتی در طولانی مدت اثرات خود را نمایان می­کند، افزود: امروزاقدامات نیروهای متخصص و زبده وزارت اطلاعات ایران باعث خنثی شدن بسیاری از اقدامات تروریستی و ضد نظام شده است.

وی با تاکید بر این­که هر جا ایمان و تعهد به هم گره بخورد معجزه خواهد آفرید ادامه داد: دستگیری ریگی یکی از نمونه های بارز توانمندی نیروهای تشکیلاتی و اطلاعاتی کشور بود که توانستند با نفود در دل این گروهک مخالف نظام آن ها را شکست دهند.

این نماینده مجلس هشتم، افزود: موضوع پادگان اشرف از دیگر موضوعاتی بود که وزارت اطلاعات ایران با مجموعه اطلاعات غنی خود توانست موجب از هم گسستن آن شود.

اسماعیلی مبارزه و انهدام گروهک تروریستی پژاک را نیز در پی اشراف اطلاعاتی ایران عنوان کرد.

نماینده گرمی در مجلس هشتم،‌ نفوذ ایران در بین اپوزیسیون خارج از کشور را از دیگر توانمندی های اطلاعاتی ایران خواند و بیان کرد: وزارت اطلاعات با این اقدام خود تنش و وحشتی در بین آن ها ایجاد کرده که این اواخر شاهدیم اقدام به اخراج تعدادی از نیروهای خود کرده اند.

وی با تاکید بر این­که اقدامات نفوذی وزارت اطلاعات در دل گروه های مخالف نظام همچنان ادامه دارد، گفت: اپوزیسیون و گروه­های مخالف نظام به این نتیجه رسیدند که نفوذ اطلاعاتی ایران به یک مقطع زمانی و یا فرد خاصی محدود نیست و بنا به مصلحت و تشخیص سیستم اطلاعاتی این افراد به موقع رسالت خود را به انجام خواهند رساند.

وی تاکید کرد: ما به نیروهای اپوزیسیون که بر علیه نظام فعالیت می کنند پیشنهاد می­کنیم که دست از شیطنت برداشته و بردانند که نیروهای اطلاعاتی ایران کاملا اقدام آن ها را رصد کرده و اشراف کامل به مواضع و اظهاراتشان حتی در جلسات مخفی آن ها دارد، چنانچه خودشان توبه کرده و به دامن نظام برگردند از رافت جمهوری اسلامی برخوردار می شوند.

اسماعیلی با بیان این که ارتباط بسیار نزدیکی بین نیروهای نفوذی وزارت اطلاعات در گروه­های تروریستی و اپوزیسیون برقرار است، ادامه داد: بنا بر تشخیص دستگاه اطلاعاتی کشور در موقع لزوم مهره ها را به صورت شفاف معرفی خواهد کرد.

شبکه تلویزیونی صدای آمریکا طی روزهای اخیر، به اخراج تعدادی از نیروهای خود به بهانه ارتباط با وزارت اطلاعات ایران  اقدام کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet