شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/07/20 09:29:01
سرویس صحن
با رای نمایندگان مجلس تصویب شد:

نحوه رسیدگی هیات‌های تعیین تکلیف املاک فاقد سند رسمی

نمایندگان مجلس ترتیب تشکیل جلسات و نحوه رسیدگی هیات‌ها، کارشناسان و سایر موارد اجرایی قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی و ساختمان‌های فاقد سند رسمی را مطابق با آیین نامه اجرایی مصوب وزارتخانه های دادگستری، کشور، راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی تعیین کردند.
نحوه رسیدگی هیات‌های تعیین تکلیف املاک فاقد سند رسمی نمایندگان مجلس ترتیب تشکیل جلسات و نحوه رسیدگی هیات‌ها، کارشناسان و سایر موارد اجرایی قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی و ساختمان‌های فاقد سند رسمی را مطابق با آیین نامه اجرایی مصوب وزارتخانه های دادگستری، کشور، راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی تعیین کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/9674.jpg نحوه,رسیدگی,هیات‌های,تعیین,تکلیف,املاک,فاقد,سند,رسمی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز چهارشنبه 20 مهر ماده 18 لایحه تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی و ساختمان‌های فاقد سند رسمی را با 141 رای موافق و یک رای مخالف به تصویب رساندند.

براساس این ماده ترتیب تشکیل جلسات و نحوه رسیدگی هیأتها و کارشناسان و سایر موارد اجرائی این قانون مطابق آیین نامه‌ای است که توسط سازمان ثبت اسناد و املاک و با همکاری وزارتخانه‌های دادگستری، کشور، راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی تهیه می‌شود و حداکثر ظرف سه ماه پس از لازم‌الاجراء شدن این قانون به تصویب هیأت وزیران می‌رسد. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet