خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1390/07/20 10:14:20
سرویس صحن
/موافق کلیات اصلاح آیین‌‌نامه داخلی مجلس/

یوسف‌نژاد: اصلاح آئین‌نامه، تغییر در راندمان مجلس را به همراه دارد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه اصلاح آئین‌نامه داخلی مجلس با هدف بالا رفتن کارآیی و نظارت مجلس است، گفت: امکان تغییر در راندمان مجلس با این تغییرات به وجود می‌آید.
یوسف‌نژاد: اصلاح آئین‌نامه، تغییر در راندمان مجلس را به همراه دارد عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه اصلاح آئین‌نامه داخلی مجلس با هدف بالا رفتن کارآیی و نظارت مجلس است، گفت: امکان تغییر در راندمان مجلس با این تغییرات به وجود می‌آید. https://cdn.icana.ir/d/019/79.jpg یوسف‌نژاد:,اصلاح,آئین‌نامه،,تغییر,در,راندمان,مجلس,را,به,همراه,دارد Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی اصغر یوسف نژاد در نشست علنی امروز (چهارشنبه 19 مهر) در موافقت با اصلاح آئین نامه داخلی مجلس گفت:‌ براساس آن چیزی که در کمیسیون آمده است، تغییر در آئین‌نامه به دلیل نکاتی است که درحین اجرای آئین به آن رسیدیم و کمیسیون وظیفه اصلاح آن را داشته است.

نماینده مردم ساری در مجلس شواری اسلامی با اعلام اینکه این اصلاح به هدف بالا رفتن کارآیی و نظارت مجلس است، تصریح کرد: ‌امکان تغییر در راندمان مجلس با این اصلاحات به وجود می‌آید.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه کلیات این طرح مشکلی ندارد و به بعضی از موضوعاتی که در جزئیات طرح آمده ایراد وارد است، افزود: ‌وظیفه کمیسیون بود که به مواردی چون نظم‌دهی و ساماندهی فراکسیون‌ها که قبلا مورد بررسی قرارنگرفته و اصلاً در آئین‌نامه نیامده است، پرداخته شود.

وی همچنین پرداختن به امکان نظارت مجلس بر انتخاب نمایندگان مجامع و شوراهای استانی وغیراستانی را ازجمله دیگر مواردی دانست که باید در طرح جدید مورد بررسی قرار می‌گرفت و گفت: البته کمیسیون آئین‌نامه تکلیفی جز این نداشته که در مورد نقطه‌نظرات و پیشنهادات نمایندگان وارد بحث شود، بنابراین در کلیات این طرح نمی‌شود ایراد و اشکالی گرفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet