خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1390/07/20 10:46:07
سرویس صحن
دکتر علی لاریجانی:

اتهام جدید آمریکا علیه ایران یک بازی سیاسی کودکانه است

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که اتهام اقدام به ترور سفیر عربستان سعودی به ایران اقدامی برای منحرف کردن اذهان عمومی از مشکلات منطقه است؛ گفت: آمریکایی‌ها نمی‌توانند با این اقدام لجن خود در برابر موج بیداری اسلامی ایستادگی کنند.
اتهام جدید آمریکا علیه ایران یک بازی سیاسی کودکانه است رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که اتهام اقدام به ترور سفیر عربستان سعودی به ایران اقدامی برای منحرف کردن اذهان عمومی از مشکلات منطقه است؛ گفت: آمریکایی‌ها نمی‌توانند با این اقدام لجن خود در برابر موج بیداری اسلامی ایستادگی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/11493.jpg اتهام,جدید,آمریکا,علیه,ایران,,یک,بازی,سیاسی,کودکانه,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در نشست علنی امروز مجلس مصطفی کواکبیان در تذکر آئین‌نامه‌ای خود به استناد به ماده 107 آئین نامه داخلی مجلس با بیان این که شیطان بزرگ اتهام بی موردی را به جمهوری اسلامی ایران نسبت داده است، ‌تصریح کرد: نمایندگان از این موضوع که آمریکایی‌ها می‌گویند که یک فرد ایرانی قصد ترور سفیر عربستان سعودی در واشنگتن را داشته است نگران هستند.

نماینده مردم سمنان و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: رئیس مجلس با توجه به جنبش وال استریت و بیداری اسلامی و همچنین این اتهام سخن بگوید.

علی لاریجانی در پاسخ به تذکر کواکبیان با بیان این که مشخص بود اتهام روز گذشته به ایران یک شیطنت احمقانه بوده است؛ گفت: مشخص است که قصد دارند با پوشش خبری گسترده این موضوع، سرپوشی برای مشکل‌های خود بیابند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طراحان اتهام روز گذشته به ایران دچار سکته سیاسی شده‌اند، یادآور شد: خود طراحان نیز متوجه شدند که یک بازی سیاسی کودکانه را شروع کرده‌اند.

وی ادامه داد: ‌طراحان اتهام ترور سفیر عربستان سعودی در واشنگتن به ایران قصد داشتند باتوجه به مشکل‌های اقتصادی موجود، بحران جدیدی را ایجاد کنند و بر مشکل‌های خود سرپوش بگذارند اما بسیار ناشیانه عمل کرده‌اند.

لاریجانی با بیان اینکه ایران با عربستان سعودی روابط متعارفی دارد، تصریح کرد: ما مسائل را می‌بینیم و کشورهای همسایه نیز متوجه هستند که این اقدام تنها ترفندی برای انحراف اذهان ازمشکل‌های منطقه بوده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکایی‌ها نمی‌توانند با این رفتار لجن خود درمقابل موج بیداری اسلامی ایستادگی کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet