خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/07/20 11:02:21
سرویس صحن
قاضی‌پور در نطق میان دستور:

سرنوشت بازار تخم‌مرغ در انتظار لبنیات است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزیر جهادکشاورزی باید از دامداران حمایت کند تا بازار لبنیات به سرنوشت بازار تخم‌مرغ دچار نشود.
سرنوشت بازار تخم‌مرغ در انتظار لبنیات است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزیر جهادکشاورزی باید از دامداران حمایت کند تا بازار لبنیات به سرنوشت بازار تخم‌مرغ دچار نشود. https://cdn.icana.ir/d/019/7761.jpg سرنوشت,بازار,تخم‌مرغ,در,انتظار,لبنیات,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در نشست علنی امروز مجلس، نادر قاضی‌پور در نطق میان دستور خود تصریح کرد: آذربایجانی‌ها مشتاقانه منتظر حضور رهبر انقلاب در این استان هستند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی دستور انتقال آب از ارس به دریاچه ارومیه را صادر کند تا روحانیون این استان خوشحال شوند.

وی با بیان این که درباره اجرای ماده 10 قانون نوسازی صنایع به وزیر صنعت تذکر دادم گفت: چرا عدم اجرای این قانون را بر گردن مجلس می‌اندازیم دولت باید این قانون را اجرا کند.

قاضی‌پور ادامه داد: تعطیلی پنج‌شنبه‌های مدارس بی‌تدبیری بود و وزیر آموزش و پرورش باید این تعطیلی را لغو کند.

وی با بیان این که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به روزنامه‌های منتشر شده با پول بیت‌المال تسلط ندارد از انتشار روزنامه ایران که به لاریجانی ناسزا می‌گوید انتقاد کرد.

قاضی‌پور با بیان این که لاریجانی یکی از اصلی‌ترین ارکان دفاع از نظام است، گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی این موضوع را پیگیری کند.

وی افزود: وزیر جهاد کشاورزی باید مشکلات دامداران را پیگیری کند تا بازار لبنیات به سرنوشت بازار تخم‌مرغ دچار نشود.

قاضی‌پور از وزیر نفت انتقاد کرد و گفت: وزیر نفت باید از نیروهای متخصص داخلی استفاده کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تشکر از بررسی پرونده تخلف مالی در قوه قضائیه و کمیسیون اصل 90 تصریح کرد: متخلفان این پرونده باید به مردم معرفی شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet