حلول ماه ربیع الاول
1390/07/20 11:19:41
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مهدی زاده:

جزایر سه گانه جزء ابدی خاک ایران است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:به ادعاهای واهی مطرح شده از سوی امارات نباید توجهی داشته باشیم؛اما در صورتی که آنها به ادعاهای خود ادامه دهند حرف های بسیاری برای گفتن داریم.
جزایر سه گانه جزء ابدی خاک ایران است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:به ادعاهای واهی مطرح شده از سوی امارات نباید توجهی داشته باشیم؛اما در صورتی که آنها به ادعاهای خود ادامه دهند حرف های بسیاری برای گفتن داریم. https://cdn.icana.ir/d/019/2394.jpg جزایر,سه,گانه,جزء,ابدی,خاک,ایران,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛مهدی مهدی زاده نماینده گناباد با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران ادعاهای بی پایه و اساس امارات در خصوص جزایر سه گانه را به شدت رد می کند،گفت: جزایر سه گانه جزء لاینفک و ابدی خاک ایران است.

نماینده گناباد در مجلس شورای اسلامی هدف اصلی طرح این مسائل را جلوگیری از همکاری و دوستی بین کشورهای منطقه به ویژه منطقه خلیج فارس دانست و به باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: در شرایط کنونی امارات تحت تاثیر آمریکایی ها قرار گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر آمریکا وهم پیمانانش درجبهه هسته ای علیه ایران شکست خورده اند و جبهه جدید را با فشارهای سیاسی به امارات در موضوع جزایر سه گانه مطرح کرده اند.

مهدی زاده با اشاره به تاریخچه جزایرسه گانه گفت:این جزایر متعلق به ایران و زیر نظر بندر لنگه اداره شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه امارات زیر سلطه غرب است و چیزی برای گفتن ندارد افزود: ایران کشوری بزرگ و دارای سابقه تاریخی بسیار است و هیچ قدرتی نمی تواند در خصوص موضوع حاکمیت ایران بر جزایر سه گانه حرفی داشته باشد.

وی اضافه کرد: باید به دنبال سازندگی و آبادانی کشور باشیم و به ادعاهای واهی مطرح شده از سوی امارات توجهی نداشته باشیم اما در صورتی که آنها به ادعاهای خود ادامه دهند حرف های بسیاری برای گفتن داریم.

 

 

 

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet