خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/07/20 12:00:20
سرویس صحن
پورفاطمی خواستار شد:

تحقیق و تفحص از آمارهای دولت در مورد ایجاد اشتغال

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان این که ۲.۵ میلیون فرصت شغلی در سال جاری محقق نمی‌شود خواستار تحقیق و تفحص از آمارهای غیرواقعی رئیس جمهوری در این زمینه شد.
تحقیق و تفحص از آمارهای دولت در مورد ایجاد اشتغال عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان این که 2.5 میلیون فرصت شغلی در سال جاری محقق نمی‌شود خواستار تحقیق و تفحص از آمارهای غیرواقعی رئیس جمهوری در این زمینه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/1457.jpg تحقیق,و,تفحص,از,آمارهای,دولت,در,مورد,ایجاد,اشتغال Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در نشست علنی امروز مجلس سید محمدمهدی پورفاطمی در تذکر شفاهی خود با بیان این که رئیس جمهور اعلام کرده است که 2.5 میلیون فرصت شغلی در سال جاری محقق شده است، تصریح کرد: با توجه به اجرای قانونی هدفمندی یارانه‌ها و تغییر منابع بودجه برای واریز یارانه نقدی این فرصت شغلی ایجاد نمی‌شود.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان مردم در مجلس باید از آمارهای رئیس جمهوری در زمینه‌های مختلف تحقیق و تفحص کنند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان این که بوشهر میزبان بزرگ‌ترین پالایشگاه‌های پتروشیمی کشور است اما جوانان این استان بیکار هستند، گفت: رئیس جمهور و وزیر کشور باید اقدام‌های لازم در بوشهر در زمینه حق نوار مرزی را انجام دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet