هدر موبایل
1390/07/20 12:27:52
سرویس صحن
حاجی اصغری تاکید کرد:

واردات تخم مرغ ضربه‌ای به پیکره تولید است

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان این که عرضه تخم مرغ‌های وارداتی تهدیدی برای تولید است‌، گفت: مسئولان اجرایی باید از واردات تخم‌مرغ جلوگیری کنند.
واردات تخم مرغ ضربه‌ای به پیکره تولید است عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان این که عرضه تخم مرغ‌های وارداتی تهدیدی برای تولید است‌، گفت: مسئولان اجرایی باید از واردات تخم‌مرغ جلوگیری کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/263.jpg واردات,تخم,مرغ,ضربه‌ای,به,پیکره,تولید,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در نشست علنی امروز مجلس سیدناصر موسوی لارگانی در تذکر شفاهی خود تصریح کرد: مالکان کارخانه ایرانیت در فلاورجان قصد نابودی این کارخانه را دارند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که خشکسالی اصفهان را تهدید می‌کند افزود: با توجه به خشکسالی و همچنین اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها کشاورزان فلاورجان در آستانه نابودی قرار گرفته‌اند.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس هشتم تاکید کرد: یکی از مشکلات اساسی فلاورجان بیکاری جوانان است و این مشکل در سطح کلان کشور به یک دغدغه برای تمام نمایندگان تبدیل شده است و مسوولان باید هر چه سریعتر این مشکل را برطرف کنند.

همچنین در نشست علنی امروز مجلس سید محمدرضا حاجی اصغری در تذکر شفاهی خود با بیان این که 30 درصد از هزینه نهاده‌های کشاورزی و کودهای دامی را وزارت جهاد کشاورزی تامین می‌کند تصریح کرد: این موضوع تهدیدی برای کشاورزی کشور به شمار می‌رود.

عضو کمیسیون کشاورزیمجلس تاکید کرد: عرضه مرغ‌های وارداتی ضربه جبران‌ناپذیری را به پیکره تولید وارد می‌کند و مسوولان اجرایی باید با ارائه راهکارهای مناسب، از واردات تخم مرغ جلوگیری کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet