حلول ماه ربیع الاول
1390/07/20 12:24:27
سرویس صحن
حیات مقدم در تذکر شفاهی:

غیربومی‌ها را جایگزین جوانان بومی ماهشهر نکنید

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در تذکری شفاهی خواستار رسیدگی به وضعیت اشتغال مردم بومی ماهشهر و کارکنان پتروشیمی بندر ماهشهر و همچنین اجرای صحیح طرح پزشک خانواده در هندیجان شد.
غیربومی‌ها را جایگزین جوانان بومی ماهشهر نکنید عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در تذکری شفاهی خواستار رسیدگی به وضعیت اشتغال مردم بومی ماهشهر و کارکنان پتروشیمی بندر ماهشهر و همچنین اجرای صحیح طرح پزشک خانواده در هندیجان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/9709.jpg غیربومی‌ها,را,جایگزین,جوانان,بومی,ماهشهر,نکنید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، خلیل حیات مقدم در پایان جلسه علنی امروز مجلس در تذکری شفاهی در اعتراض به تصرف پست‌های مدیریتی و اشتغال گسترده مشاغل در ماهشهر توسط مردم غیربومی گفت: ما 2 میلیون 500 هزار شغل را نمی خواهیم جوانان ماهشهر را ازکارشان اخراج نکنید و غیربومی‌ها را جایگزین آنها کنید.

نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: چند ماه است حق و حقوق کارگران پتروشیمی بندر ماهشهر را پرداخت نکرده‌اند و آقای قاسمی (وزیر نفت) قول داده بود هم حق و حقوق آنها را بدهد و هم فکری در مورد وضعیت نابسامان اشتغال و مزایای آنها کند اما نه تنها حق و حقوق آنها را پرداخت نکردند بلکه با جو پلیسی و با گارد پتروشیمی به آنها جواب دادند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در ادامه تذکر شفاهی خود از نحوه اجرای طرح پزشک خانواده در شهر هندیجان انتقاد کرد و گفت: این طرح در هندیجان ضایع کردن حقوق بیمار است زیرا یک دفترچه با چند برگ در اختیار بیماران قرار داده‌اند و یک نفر را در محلی مستقر کرده‌اند که از 10 تا 12 در مطب حضور دارد و بعد معلوم نیست کجا می‌رود.

وی گفت: طرح پزشک خانواده یعنی بیمار در هر زمان که خواست پزشک باید در کنار او حاضرشود اما این نحوه اجرا خلاف این طرح است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet