هدر موبایل
1390/07/20 13:02:25
سرویس سیاسی
طاهری در جمع خبرنگاران:

حضور وزیر امور خارجه در جلسه هفته آینده فراکسیون بیداری اسلامی

سخنگوی فراکسیون بیداری اسلامی توجه به تحولات منطقه و فتنه موجود در کشور مصر را از محورهای اصلی جلسه روز گذشته فراکسیون متبوعش عنوان و بر ضرورت حفظ وحدت اصولگرایان و برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی به عنوان خواسته های فراکسیون بیداری اسلامی تاکید کرد.
حضور وزیر امور خارجه در جلسه هفته آینده فراکسیون بیداری اسلامی سخنگوی فراکسیون بیداری اسلامی توجه به تحولات منطقه و فتنه موجود در کشور مصر را از محورهای اصلی جلسه روز گذشته فراکسیون متبوعش عنوان و بر ضرورت حفظ وحدت اصولگرایان و برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی به عنوان خواسته های فراکسیون بیداری اسلامی تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/9243.jpg حضور,وزیر,امور,خارجه,در,جلسه,هفته,آینده,فراکسیون,بیداری,اسلامی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، سیدعلی طاهری بعد از نشست علنی امروز چهارشنبه 20 مهر در جمع خبرنگاران در ارتباط با محورهای جلسه روز گذشته شورای مرکزی فراکسیون بیداری اسلامی گفت: در این جلسه آخرین وضعیت قیام های مردمی در کشورهای منطقه مورد بررسی قرار گرفت و یکی از همکاران مجلس و اعضای فراکسیون که در همایش کشور تونس شرکت کرده بود به بیان گزارش این همایش درخصوص نگاه ویژه شخصیت های برجسته کشور تونس به انقلاب اسلامی ایران و شخصیت حضرت امام (ره) پرداخت.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با محکوم ساختن درگیری های اخیر میان مسلمانان و قبطیان مصر افزود: رهبر معظم انقلاب در همایش بیداری اسلامی درخصوص خطر نفوذ دشمن در میان کشورهایی که تحول اسلامی را پشت سر گذاشتند هشدار داده بود و جریان اخیر مصر نیز نشان از برنامه ریزی دقیق دشمن برای ایجاد فتنه در این کشورها است.

وی ادامه داد: درگیری بین قبطیان و مسلمانان باید با هوشیاری مردم مصر و شخصیت های برجسته این کشور پایان یابد تا هر چه زودتر از پیشرفت این فتنه جلوگیری و توطئه های آمریکا و اسرائیل خنثی شود.

حضور وزیر امور خارجه در جلسه هفته آینده فراکسیون بیداری اسلامی

سخنگوی فراکسیون بیداری اسلامی از حضور صالحی در جلسه هفته آینده فراکسیون متبوعش خبر داد و افزود: وزیر امور خارجه هفته آینده پیرامون حوادث منطقه و رفع برخی شبهات در جلسه کمیسیون حاضر می شود.

طاهری با ابراز امیدواری برای رفع شبهات موجود در جلسه هفته آینده فراکسیون ،تاکید کرد: دیدار با وزیر خارجه بحرین و تشریح دلایل و ضرورت این دیدار از محورهای اصلی سوالات فراکسیون بیداری اسلامی از وزیر امور خارجه است.

تلاش مسئولان برای تحقق آرمان جهاد اقتصادی ضروری است

طاهری با تاکید بر لزوم حفظ الگو بودن نظام جمهوری اسلامی در منطقه گفت: براساس فرمایش مقام معظم رهبری تمامی حرکت های مسئولان باید در جهت حفظ الگودهی نظام برای تداوم بیداری اسلامی در منطقه باشد.

وی توجه به مسائل داخلی را اصل لازم برای تداوم الگودهی دانست و افزود: با وجود گذشت بیش از نیمی از سال بحث جهاد اقتصادی و نگاه ویژه مقام معظم رهبری به طور کامل در کشور عملی نشده است.

وی تاکید کرد: نامگذاری این سال با تدبیر و اندیشه مقام معظم رهبری بوده است و تلاش بیشتر مسئولان برای تحقق آرمان های سال جهاد اقتصادی ضروری است.

تاکید فراکسیون بیداری اسلامی بر ضرورت حفظ وحدت اصولگرایان

طاهری ضرورت حفظ وحدت میان سه قوه را از محورهای اصلی جلسه فراکسیون عنوان و تصریح کرد: مهمترین هدیه ای که از جانب نظام جمهوری اسلامی برای منطقه وجود دارد الگوی مردم سالاری دینی است که باید به بهترین شکل ممکن در انتخابات پیش رو تحقق یابد.

وی با استقبال از نشست های روسای سه قوه افزود: انتظار داریم تا اصولگرایان وحدت خود را بیش از پیش در این انتخابات به نمایش بگذارند.

وی خواهان دوری جریان اصولگرایی و بیداری آنها در مقابل طرح های پنهان جریان انحرافی و فتنه شد و گفت: برای تشکیل مجلس نهم به عنوان مجلس منطبق بر تفکرات حضرت امام (ره)، مقام معظم رهبری و آرمان های انقلاب اسلامی، حفظ وحدت ضروری است و امیدواریم مجلس نهم با بافتی متشکل از اکثریت اصولگرایان به عنوان یک مجلس کارآمد به فعالیت بپردازد.

برخورد با مفاسد اقتصادی خواسته فراکسیون بیداری اسلامی است

سخنگوی فراکسیون بیداری اسلامی در ادامه همچنین با تاکید بر ضرورت برخورد با مفاسد اقتصادی از نگاه فراکسیون بیداری اسلامی ،گفت: از نگاه فراکسیون برخورد با مفاسد اقتصادی باید هر چه سریعترانجام شود و اشد مجازات براساس رسیدگی های قوه قضائیه و کمیسیون اصل 90  برای متخلفان اقتصادی  در نظر گرفته شود. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet