هدر موبایل
1390/07/20 12:33:47
سرویس صحن
قره‌خانی در تذکری به سازمان منابع طبیعی:

زمین‌های مردم را به نام دولت سند نزنید

عضو کمیسیون انرژی مجلس در تذکری به سازمان منابع طبیعی گفت: چرا زمین‌های مردم را بدون توجه به سابقه مالکیتی آنها به نام دولت سند می‌زنید.
زمین‌های مردم را به نام دولت سند نزنید عضو کمیسیون انرژی مجلس در تذکری به سازمان منابع طبیعی گفت: چرا زمین‌های مردم را بدون توجه به سابقه مالکیتی آنها به نام دولت سند می‌زنید. https://cdn.icana.ir/d/019/1359.jpg زمین‌های,مردم,را,به,نام,دولت,سند,نزنید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اسدالله قره‌خانی الوستانی در پایان جلسه علنی امروز در تذکری شفاهی گفت: یارانه بخش کشاورزی که در قانون هدفمند کردن یارانه‌ها پیش‌بینی شده بود هنوز پرداخت نشده و این در حالی است که هزینه‌های بخش کشاورزی بالا رفته و درآمدها کفاف هزینه را نمی‌کند.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی در تذکری دیگر گفت: وزارت نیرو در حفاظت و صیانت از آب‌های زیرزمینی برنامه‌ای ندارد مقداری از آب‌ها را بدون کار کارشناسی به جای دیگری انتقال داده‌اند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس همچنین خواستار مدیریت صحیح منابع طبیعی کشور شد و گفت: سازمان منابع طبیعی بدون این که سوابق مالکیتی بعضی زمین‌ها را در روستاها در نظر بگیرد زمین‌های مردم را به نام دولت سند زده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet