روز مجلس
1390/07/20 12:49:03
سرویس صحن
/مجلس در روزی که گذشت/

از موضع رییس مجلس در برابر شیطنت احمقانه آمریکایی‌ها تا تصویب کلیات طرح اصلاح آیین‌نامه مجلس

نمایندگان مردم در مجلس در نشست علنی امروز خود لایحه یک فوریتی تعیین تکلیف و صنعت ثبتی اراضی و ساختمان‌های فاقد سند و کلیات طرح اصلاح موادی از آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی را تصویب کردند.
از موضع رییس مجلس در برابر شیطنت احمقانه آمریکایی‌ها تا تصویب کلیات طرح اصلاح آیین‌نامه مجلس نمایندگان مردم در مجلس در نشست علنی امروز خود لایحه یک فوریتی تعیین تکلیف و صنعت ثبتی اراضی و ساختمان‌های فاقد سند و کلیات طرح اصلاح موادی از آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی را تصویب کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/7343.jpg از,موضع,رییس,مجلس,در,برابر,شیطنت,احمقانه,آمریکایی‌ها,تا,تصویب,کلیات,طرح,اصلاح,آیین‌نامه,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نشست علنی امروز ـچهارشنبه 20 مهر ماه- مجلس شورای اسلامی با بررسی و تصویب طرح‌ها و لوایح مختلفی همراه بود.

نمایندگان مردم در مجلس در نشست امروز خود مواد باقی‌مانده لایحه یک فوریتی تعیین تکلیف و صنعت ثبتی اراضی و ساختمان‌های فاقد سند را تصویب کردند.

بر اساس این گزارش رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر مصفطی کواکبیان نیز تصریح کرد: اتهام روز گذشته آمریکایی‌ها درباره ترور سفیر عربستان در واشنگتن به ایران یک شیطنت احمقانه بوده است.

همچنین صبح امروز نمایندگان مردم در مجلس لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در اتحادیه جهانی نمایشگران عروسکی را به منظور تأمین نظر شورای نگهبان اصلاح کردند.

نمایندگان مردم در مجلس در نشست علنی امروز خود لایحه عضویت دولت ایران در طرح همکاری بازرسی دارویی را برای تأمین نظر شورای نگهبان اصلاح کردند.

همچنین نمایندگان مردم در مجلس صبح امروز برای تأمین نظر شورای نگهبان، لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در آژانس جهانی مبارزه با زورافزایی را اصلاح کردند.

وکلای مردم در خانه ملت صبح امروز در یکی از مصوبه‌های مهم خود کلیات طرح اصلاح موادی از آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی را با ۱۵۱ رأی موافق و ۲ رأی مخالف به تصویب رساندند.

همچنین نمایندگان مردم در مجلس در جریان بررسی جزئیات طرح اصلاح موادی از آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی ماده یک این طرح را تصویب کردند و بر اساس آن مقرر شد محل غیردائم مجلس با پیشنهاد هیئت رئیسه مجلس و با رأی موافق دوسوم نمایندگان تعیین ‌شود.

بر اساس این گزارش در نشست علنی امروز مجلس "احد خیری" نماینده مردم بستان آباد و "حسن ونایی" نماینده مردم ملایر به عنوان دو نماینده مجلس در شورای عالی آمار انتخاب کردند.

همچنین در نشست علنی امروز مجلس "علی‌اکبر اولیا" نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس از " رضا‌ تقی‌پور" وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره این که این وزارتخانه برای ارائه خدمات مربوط به تلفن همراه چه استانداردی تعریف کرده و چگونه بر اعمال آن نظارت می کند سئوال پرسید و از پاسخ وزیر قانع شد.

بر اساس این گزارش "یعقوب جدگال" نماینده مردم چابهار، کنارک و نیکشهر، "سیدمصطفی طباطبایی‌نژاد" نماینده مردم اردستان، "محسن نریمان" نماینده مردم بابل، "نادر قاضی‌پور" نماینده مردم ارومیه و "فرهاد بشیری" نماینده مردم پاکدشت ناطقان میاندستور نشست علنی امروز مجلس بودند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet