خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/07/22 12:07:00
سرویس سیاسی
زاکانی:

وزارت اطلاعات از اختلافات درونی ضدانقلاب برای نفوذ به بدنه آنها استفاده کرد

نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس با بر شمردن اشکالات ذاتی بدخواهان نظام جمهوری اسلامی، یادآور شد: وزارت اطلاعات از اختلافات درونی ضدانقلاب، برای نفوذ به بدنه آن‌ها استفاده کرد.
وزارت اطلاعات از اختلافات درونی ضدانقلاب برای نفوذ به بدنه آنها استفاده کرد نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس با بر شمردن اشکالات ذاتی بدخواهان نظام جمهوری اسلامی، یادآور شد: وزارت اطلاعات از اختلافات درونی ضدانقلاب، برای نفوذ به بدنه آن‌ها استفاده کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/4611.jpg وزارت,اطلاعات,از,اختلافات,درونی,ضدانقلاب,برای,نفوذ,به,بدنه,آنها,استفاده,کرد Icana

"علیرضا زاکانی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره بدبین شدن گروه‌های ضد انقلاب به هم و اوج گیری اختلافات میان آن‌ها، گفت: اشکال جدی گروه‌ها و اپوزیسیون خارج نشین این است که هیچ بنیان درستی ندارند و فقط به علت مطامع دنیوی دور هم جمع شدند.

نماینده مردم تهران، ‌ ری، اسلام‌شهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دستیابی به اهداف و مقاصد دنیوی یکی از عوامل اصلی دعوای عناصر ضد انقلاب با یکدیگر به شمار می‌آید که تشدید این روحیه در سال‌های اخیر موجب گسترش و اوج‌گیری نگاه بدبینانه بین آن‌ها شده است.

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با اشاره به توانمندی‌ها، هوش و فراست نیروهای وزارت اطلاعات، افزود: این عزیزان توانستند از فضا، شکاف و گسل‌های موجود در بین گروه‌های ضد انقلاب استفاده کنند و اقدامات اساسی را به نفع مصالح ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران انجام دهند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بر شمردن اشکالات ذاتی بدخواهان نظام جمهوری اسلامی همچون دنیاطلبی و فردگرایی، ‌ اظهار کرد: کار وزارت اطلاعات در نفوذ به بدنه ضد انقلاب نیز جای تقدیر و تشکر دارد و امید است در این باره توفیقات بیشتری نیز کسب کند.

نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس ادامه داد: دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیت کشور خوب می‌دانند که تا ضد انقلاب به طور فعال علیه کشور و نظام اسلامی فعالیت می‌کند باید اقدامات خود را در کنترل و خنثی کردن نیات شوم آن پیگیری کنند.

شبکه تلویزیونی صدای آمریکا طی روزهای اخیر، به اخراج تعدادی از نیروهای خود به بهانه ارتباط با وزارت اطلاعات ایران اقدام کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet