ایام محرم 1398
1390/07/22 15:20:00
سرویس سیاسی
محمدتقی رهبر:

مسئولان اجرایی با مصوبات سفرهای رهبر معظم انقلاب شعاری برخورد نکنند

رئیس فراکسیون روحانیون مجلس با اشاره به سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه، تاکید کرد: مسئولان از کنار مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان‌ها، ساده نگذرند.
مسئولان اجرایی با مصوبات سفرهای رهبر معظم انقلاب شعاری برخورد نکنند رئیس فراکسیون روحانیون مجلس با اشاره به سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه، تاکید کرد: مسئولان از کنار مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان‌ها، ساده نگذرند. https://cdn.icana.ir/d/019/6115.jpg مسئولان,اجرایی,با,مصوبات,سفرهای,رهبر,معظم,انقلاب,شعاری,برخورد,نکنند Icana

محمدتقی رهبر در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، گفت: سفرهای مقام معظم رهبری به هر نقطه از کشور به لحاظ محبوبیت وصف ناپذیر و جایگاه والایی که در نظام جمهوری اسلامی ایران دارند، برکات و اثراث مثبت بسیاری برای مردم آن منطقه به همراه خواهد داشت.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به هر استان کشور را برای مردم دلگرم کننده خواند و تصریح کرد: ‌ کرمانشاه به علت مجاورت با مرزهای غربی، منطقه‌ای استراتژیک است که حضور مقام عظمای ولایت در آن استان موجب تقویت نهادهای نظامی، امینتی و اداری می‌شود.

وی افزود: هنگامی که مقام معظم رهبری به استانی سفر می‌کند، مسائل، مشکلات و نیازهای آنجا مطرح می‌شود و ایشان دستورهای لازم را به مسئولان جهت پیگیری موضوعات فرهنگی، ‌ سیاسی، ‌ اجتماعی و اقتصادی می‌دهند که همین امر تأثیر بسزایی در پیشرفت و تعالی آن استان می‌گذارد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با یادآوری اثرات معنوی سفر رهبر معظم انقلاب به کرمانشاه، اظهار کرد: بررسی دستاوردهای سفر ایشان به کردستان و سیستان و بلوچستان نشان می‌دهد که آثار پر برکت این سفرها مقطعی نیست و در طولانی مدت مشخص می‌شود.

وی ادامه داد: مسئولان استانی باید قدردان حضور ولی امر مسلمین جهان در منطقه حوزه مسئولیت خود باشند و از کنار مسائلی که درباره آن‌ها تصمیم گیری می‌شود ساده نگذرند چراکه چند سال پیش ایشان به اصفهان آمدند و گفتند طاقت نگاه به خشکی زاینده رود را نداشتند، از این رو یکی از مصوبات سفر پیگیری رفع مشکل آب شهر اصفهان بود اما تاکنون به این مشکل رسیدگی نشده است.

رئیس فراکسیون روحانیون مجلس تأکید کرد: مردم در استقبال از مقام معظم رهبری به وظیفه خود آگاهند و این کار را به بهترین نحو انجام می‌دهند، ‌ از طرفی مسئولان نیز باید شعاری با مصوبات سفر معظم له برخورد نکنند بلکه پیگیر باشند تا کار به سرانجام برسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet