شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/07/22 14:11:00
سرویس سیاسی
جلالی با اشاره به سفر مقام معظم رهبری به کرمانشاه:

مسئولان با پیگیری جدی مصوبات سفرهای رهبر معظم انقلاب را نهایی کنند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه، اظهار کرد: سفر مقام معظم رهبری به هر نقطه از کشور روح امید، نشاط و زندگی را در بین مردم می‌پراکند.
مسئولان با پیگیری جدی مصوبات سفرهای رهبر معظم انقلاب را نهایی کنند سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه، اظهار کرد: سفر مقام معظم رهبری به هر نقطه از کشور روح امید، نشاط و زندگی را در بین مردم می‌پراکند. https://cdn.icana.ir/d/019/2465.jpg مسئولان,با,پیگیری,جدی,مصوبات,سفرهای,رهبر,معظم,انقلاب,را,نهایی,کنند Icana

"کاظم جلالی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه همه باور دارند که در ذیل وجود معنوی مقام معظم رهبری می‌تواند بسیاری از مشکلات کشور حل شود، گفت: رهبر معظم انقلاب محبوب‌ترین شخصیت جهان اسلام و ایران است، از این رو سفر ایشان به هر نقطه از کشور روح امید، نشاط و زندگی را در بین مردم می‌پراکند.

نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:‌ همه مسلمانان جهان بویژه ملت عظیم شأن ایران به درایت، تدبیر و دلسوزی ایشان باور دارند و فکر می‌کنم اصل این سفر نه فقط برای استان کرمانشاه بلکه برای تمام ملت و کشور بسیار مفید و موثر است.

وی درباره وظیفه مسئولان در قبال مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان‌های مختلف، یادآور شد: ‌ در حین سفر ایشان خیلی از نقص‌ها و نارسایی‌ها شناسایی می‌شود که معظم له همانجا تدبیر می‌کنند که مسئولان اجرایی باید تدابیر این سفر را تا رسیدن به سرانجام نهایی به طور جدی پیگیری کنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، ایران را یک کشور امن خواند و اظهار کرد: ‌ مرزهای کشور از یک امنیت مثال زدنی برخوردار است و نفس آنکه مقام معظم رهبری دو سال قبل به کردستان رفتند و در آنجا کوهنوردی کردند مؤید همین مسئله است.

وی با اشاره به سفر مقام معظم رهبری به کرمانشاه ادامه داد: کسانی که به این مرز و بوم چشم طمع دارند باید ببینند با حضور مقام معظم رهبری در استان‌های مرزی ضریب امنیت این مناطق تأیید می‌شود ضمن آنکه سفر ایشان موجب تقویت همگرایی و همدلی بین مسئولان و دستگاه‌های مختلف می‌شود که این مسئله نیز به گونه‌ای دیگر ضریب امنیت را افزایش می‌دهد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس رکن امنیت در ایران را متأثر از حضور و مشارکت مردمی در صحنه‌های حساس خواند و یادآور شد: مشروعیت نظام با پشتوانه مردمی حافظ اصلی امنیت کشور است.

وی با اشاره به خاطرات رزمندگان از ایام حضور در جبهه‌های غرب کشور، افزود: مردم کرمانشاه در دوران دفاع مقدس آسیب‌های زیادی دیدند اما با پایداری و دفاع جانانه جلوی دشمن ایستادند و از خاک و کیان کشور پاسداری کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet