ایام محرم 1398
1390/07/20 17:55:14
سرویس اجتماعی
بررسی ریشه‌های خشونت در جامعه/15

نشست بررسی ریشه‌های خشونت در جامعه و مبارزه با آن در خانه ملت برگزار شد

نشست بررسی ریشه‌های خشونت در جامعه و راه‌های مبارزه با حضور سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی، یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس و یک روانشناس و مشاور خانواده در خبرگزاری خانه ملت برگزار شد.
نشست بررسی ریشه‌های خشونت در جامعه و مبارزه با آن در خانه ملت برگزار شد نشست بررسی ریشه‌های خشونت در جامعه و راه‌های مبارزه با حضور سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی، یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس و یک روانشناس و مشاور خانواده در خبرگزاری خانه ملت برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/11513.jpg نشست,بررسی,ریشه‌های,خشونت,در,جامعه,و,مبارزه,با,آن,در,خانه,ملت,برگزار,شد Icana

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، نشست بررسی ریشه‌های خشونت در جامعه و راه‌های مبارزه با آن در بعد اجتماعی، قضایی، فرهنگی و رسانه‌ای با حضور امین حسین رحیمی سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی، نصرالله ترابی قهفرخی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس و دکتر مسعود غفاری روانشناس و استادیار دانشگاه در خبرگزاری خانه ملت برگزار شد.

موضوعاتی چون تعریف خشونت، نقاط ضعف در برخوردهای قضایی و شیوه اعمال مجازات‌ها، ارزیابی عملکرد نیروی انتظامی و قوه قضاییه، مشکلات پیرامون دستگاه‌های اجرایی برای فرهنگ‌سازی در برابر مبارزه با خشونت و نحوه آموزش در سنین پایین و تعلیم تربیت کودکان و برخورد رسانه‌ها و انتشار اخبار حوادث در رسانه‌های جمعی از دیگر مباحثی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.

افراد حاضر در این نشست موضوعاتی چون برطرف کردن خلا‌های قانونی برای برخورد با مجرمان و حوادث ناخوش‌آیند و همچنین قانون‌مند کردن انتشار اخبار حوادث، عدم القای نا‌امنی و اطلاع‌رسانی به موقع را به عنوان پیشنهاد ارائه کردند.

گزارش کامل این نشست روز جمعه ارسال خواهد شد./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet