روز مجلس
1390/07/20 17:04:58
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دهقان تاکید کرد:

مذاکره با مطهری برای انصراف از استعفا

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به مذاکراتش با علی مطهری برای پس گرفتن استعفایش گفت:مطهری شروطی را برای پس گرفتن استعفایش مطرح کرده است.
مذاکره با مطهری برای انصراف از استعفا عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به مذاکراتش با علی مطهری برای پس گرفتن استعفایش گفت:مطهری شروطی را برای پس گرفتن استعفایش مطرح کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/4662.jpg مذاکره,با,مطهری,برای,انصراف,از,استعفا Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمد دهقان به مهر گفت:در مذاکراتی که با علی مطهری صورت گرفت،وی اعلام کرد در صورتی استعفای خود را پس می گیرد که هفته آینده سئوال از رئیس جمهور در صحن مجلس شورای اسلامی مطرح شود.

نماینده مردم چناران و طرقبه در مجلس با تاکید بر اینکه مطهری هنوز به صورت رسمی استعفا نداده است، افزود: استعفای مطهری زمانی رسمی خواهد شد که این استعفا به رئیس مجلس شورای اسلامی تحویل داده شود.

وی با اشاره به اینکه علت استعفای مطهری اعتراض وی به عملکرد هیئت رئیسه در به جریان نینداختن سئوال از رئیس جمهور درصحن علنی مجلس است، گفت:مطهری معتقد است هیئت رئیسه اجازه نداده سئوال از رئیس جمهور در صحن به جریان بیفتد و هیئت رئیسه امضای نمایندگان را از طرح سئوال پس گرفتند.

عضو هیئت رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه انصراف نمایندگان از طرح سئوال از رئیس جمهور مانع از طرح این سئوال در صحن علنی مجلس شده است، گفت:استعفای مطهری برای رسمیت یافتن باید به رئیس مجلس تقدیم شود بنابراین خبرهای موجود درباره تقدیم استعفای وی به هیئت رئیسه نمایانگر رسمیت یافتن استعفای مطهری نیست.

به گزارش مهر،امروزعلی مطهری استعفای خود را تقدیم هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی کرده است.طرح سئوال از رئیس جمهور 5 تیرماه با 100 امضاء توسط علی مطهری از طراحان اصلی این سئوال، به هیئت رئیسه مجلس تقدیم شد. این طرح طبق آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی با امضای یک چهارم نمایندگان یعنی 73 نفر قابل طرح است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet