خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/07/23 09:22:41
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سبحانی نیا:

اهداف اتهام‌زنی آمریکا برای مردم کشورمان روشن است

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت:اهداف سناریوی اتهام‌زنی آمریکا علیه ایران برای مردم کشورمان روشن است و این بازی‌های آمریکا امروزه در جهان خریدار ندارد.
اهداف اتهام‌زنی آمریکا برای مردم کشورمان روشن است عضو هیئت رئیسه مجلس گفت:اهداف سناریوی اتهام‌زنی آمریکا علیه ایران برای مردم کشورمان روشن است و این بازی‌های آمریکا امروزه در جهان خریدار ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/4718.jpg اهداف,اتهام‌زنی,آمریکا,برای,مردم,کشورمان,روشن,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی،با اشاره به دورغ‌پردازی آمریکا مبنی بر دستگیری دو ایرانی به اتهام اقدامات ضدامنیتی در آمریکا، گفت: طرحی که آمریکا آن را دنبال می‌کند در راستای فضاسازی و انحراف افکارعمومی مردم آمریکاست.
وی به فارس افزود:پیام آمریکا در طرح این دروغ‌پردازی‌ها علیه ایران،این است که در مسائل امنیتی و داخلی خود کاملاً اشراف دارند.
عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس،خاطرنشان کرد:آمریکا با این دروغ‌پرردازی‌ها سعی دارد اذهان عمومی را جلب کند تا فشار وارد شده به رژیم‌صهیونیستی در منطقه کاهش یابد.

نماینده مردم نیشابور درمجلس با اشاره به اینکه اتهام وارده به ایران از سوی آمریکا در راستای اختلاف‌افکنی میان کشوهای منطقه و اسلامی است،تصریح کرد:ملت ایران به سناریوهای این‌چنینی آمریکا آگاهند و می‌دانند دولتمردان این کشورهمچون گذشته با ایران خصومت دارند.
عضوهیئت رئیسه مجلس تأکید کرد:‌نماینده کشورمان در سازمان ملل متحد و وزارت امور خارجه این ادعای آمریکا را رد کرده‌اند، بنابراین اهدافی که با این سناریو دنبال می‌شود برای ملت ایران روشن است و این بازی‌های آمریکا امروزه در جهان خریدار ندارد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: دستگاه دیپلماسی کشورمان با جدیت پیگیر این ماجراست و اهداف آمریکا را در طراحی این دروغ‌پردازی تبیین خواهد کرد.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet