هدر موبایل
1390/07/23 09:47:47
سرویس فرهنگی
ستار هدایت‌خواه خبر داد:

طرح جامع رسانه‌ها و شناسنامه دار شدن عتیقه همچنان در دستور کار کمیسیون فرهنگی

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از ادامه بررسی طرح جامع رسانه‌ها و طرح یک فوریتی شناسنامه دار شدن عتیقه و میراث فرهنگی، در جلسه‌های کمیسیون در روزهای یکشنبه و سه شنبه هفته جاری خبر داد.
طرح جامع رسانه‌ها و شناسنامه دار شدن عتیقه همچنان در دستور کار کمیسیون فرهنگی سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از ادامه بررسی طرح جامع رسانه‌ها و طرح یک فوریتی شناسنامه دار شدن عتیقه و میراث فرهنگی، در جلسه‌های کمیسیون در روزهای یکشنبه و سه شنبه هفته جاری خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/966.jpg طرح,جامع,رسانه‌ها,و,شناسنامه,دار,شدن,عتیقه,همچنان,در,دستور,کار,کمیسیون,فرهنگی Icana

ستار هدایتخواه در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برنامه‌های کمیسیون فرهنگی مجلس در هفته جاری گفت: طرح جامع رسانه‌ها هفته گذشته نیز در دستور کار کمیسیون فرهنگی قرار داشت و ادامه تصمیم گیری‌های نهایی در مورد این طرح، این هفته دنبال می‌شود.

نماینده مردم بویر احمد و دنا ادامه داد: هفته گذشته یکی از برنامه‌های کمیسیون فرهنگی مجلس به بررسی طرح یک فوریتی شناسه رسمی برای اشیاء عتیقه و میراث فرهنگی اختصاص داشت و ادامه این طرح طی روزهای یکشنبه و سه شنبه در کمیسیون بررسی می‌شود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس یاداور شد: اخبار و برنامه‌های فرهنگی هفته گذشته نیز، یکی از موضوعاتی است که در جلسه‌های کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. /
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet