روز مجلس
1390/07/23 09:52:22
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم خواف:

احداث بازارچه مرزی خواف تاثیر مثبتی در ارتقای ضریب امنیتی منطقه دارد

نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس از رییس جمهور و وزیر کشور رفع مشکلات بازارچه مرزی خواف را خواستار شد.
احداث بازارچه مرزی خواف تاثیر مثبتی در ارتقای ضریب امنیتی منطقه دارد نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس از رییس جمهور و وزیر کشور رفع مشکلات بازارچه مرزی خواف را خواستار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/1811.jpg احداث,بازارچه,مرزی,خواف,تاثیر,مثبتی,در,ارتقای,ضریب,امنیتی,منطقه,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدرضا سجادیان افزود:این بازارچه مرزی یکی از طرح‌های مهم و ملی منطقه بوده که نظر به گسترش مبادلات تجاری ایران و افغانستان، به پویایی اقتصادی و ایجاد فرصت‎های شغلی درمنطقه منجر می‌شود.

وی گفت:احداث بازارچه مرزی خواف تاثیر مثبتی در ارتقای ضریب امنیتی منطقه،رفع محرومیت و جلوگیری از مهاجرت مردم از شهرستان خواف دارد.

وی به ایسنا گفت:این پروژه از طرح های مهم و ملی منطقه بوده که سال‎هاست مردم شهرستان خواف در انتظار اخذ مجوز آن بودند که خوشبختانه با پیگیری‎های شبانه‎روزی توانستیم درمرداد براساس مصوبه هیات وزیران مجوز آن را صادر کرده که عملیات اجرایی آن در نزدیکی پاسگاه چاه‎گز شمالی بخش سنگان آغاز شد و هم اکنون پروژه تکمیل شده است.

سجادیان گفت:براساس وعده مسوولان و با اطلاع رسانی از قبل غرفه‎هایی دراختیار مردم مرزی و بومی منطقه قرارگرفته که تاکنون هیچ فعالیت اقتصادی درآن صورت نگرفته و مردم معطل مجوز مسوولان از جمله وزیر کشور و رییس جمهورند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet