هدر موبایل
1390/07/23 15:07:45
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شهاب الدین صدر:

دولت تعرفه های پزشکی را واقعی کند

نایب رییس مجلس گفت:تا زمانی که تعرفه های خدمات درمانی واقعی نشود،این آشفتگی که در نظام سلامت وجود دارد،باقی خواهد ماند.
دولت تعرفه های پزشکی را واقعی کند نایب رییس مجلس گفت:تا زمانی که تعرفه های خدمات درمانی واقعی نشود،این آشفتگی که در نظام سلامت وجود دارد،باقی خواهد ماند. https://cdn.icana.ir/d/019/1803.jpg دولت,تعرفه,های,پزشکی,را,واقعی,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛شهاب الدین صدر درارتباط با واگذاری تعیین تعرفه های خدمات درمانی بخش خصوصی به وزارت بهداشت، به مهر گفت:درحال حاضر کارشناسان نظام سلامت به این نتیجه رسیده اند که تا سال گذشته که سازمان نظام پزشکی تعرفه های بخش خصوصی را تعیین می کرد،یک تعادلی در تعرفه ها وجود داشت.

وی با اشاره به تعیین تعرفه های بخش خصوصی توسط وزارت بهداشت در سال جاری، افزود: متاسفانه امسال که سازمان نظام پزشکی در تعیین این تعرفه ها دخالت نکرده،شاهد یک بهم ریختگی در این بخش هستیم.

صدر درارتباط با اظهارنظر رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس که علت آشفتگی درنظام سلامت را ناشی از دخالت نظام پزشکی در تعیین تعرفه های بخش خصوصی دانسته بود،گفت:چنین چیزی نیست و سوءتفاهم بوده است.

رئیس کل سازمان نظام پزشکی درهمین زمینه ادامه داد:تحلیل هایی که وجود دارد برمی گردد به سال 83 که نظام پزشکی در آن زمان تعرفه ها را افزایش داده بود.

وی افزود:ما فکر می کنیم که دولت علاوه بر اینکه می بایست اعتبارات لازم در بخش سلامت را تامین و بیمه ها را تقویت کند، باید تعرفه ها را نیز واقعی کند و گرنه همین آشفتگی که وجود دارد، باقی خواهد ماند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet