هدر موبایل
1390/07/23 10:49:18
سرویس سیاسی
ابطحی:

تاریخ مصرف اپوزیسیون در نزد دولت آمریکا به پایان رسیده است

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با رد این ادعا که نیروهای اخراجی صدای آمریکا مهره های نفوذی اطلاعات هستند،گفت: این افراد مجموعه­ای سرخورده هستند که با اهداف و آروزهای دنیوی به این مجموعه­ها پیوستند اما در نهایت پس از این که تاریخ مصرفشان از سوی دولت آمریکا به پایان رسید، اخراج شدند.
تاریخ مصرف اپوزیسیون در نزد دولت آمریکا به پایان رسیده است عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با رد این ادعا که نیروهای اخراجی صدای آمریکا مهره های نفوذی اطلاعات هستند،گفت: این افراد مجموعه­ای سرخورده هستند که با اهداف و آروزهای دنیوی به این مجموعه­ها پیوستند اما در نهایت پس از این که تاریخ مصرفشان از سوی دولت آمریکا به پایان رسید، اخراج شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/7502.jpg تاریخ,مصرف,اپوزیسیون,در,نزد,دولت,آمریکا,به,پایان,رسیده,است Icana

"سیدمحمدجواد ابطحی" در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت،‌ با بیان این که وزارت اطلاعات و نیروهای اطلاعاتی کشور بعد از پیروی انقلاب از نظر کیفی موفق به انجام کارهای بزرگ و خدمات ارزنده­ای برای نظام شده­اند گفت: هر کشوری یک سیستم ضدجاسوسی برای خود تعریف می­کند که در قالب نیروهای اثرگذار ستون پنجم در داخل کشور و همچنین نفوذ در سیستم­های جاسوسی دشمنان به کار گرفته می شوند که وزارت اطلاعات ایران هم از این قاعده مستثنی نیست.

نماینده مردم خمینی­شهر در مجلس شورای اسلامی، ‌با توضیح این­که افشا کردن مهره­های نفوذی نیاز به گذشت زمان دارد، افزود: ما هیچ وقت نیروهای نفوذی خود را نمی سوزانیم تا آن­ها بتوانند در مواقع ضرورت رسالت خود را به انجام برسانند، در حال حاضر ما نیروهایی در دل اپوزیسیون داریم که هیچ وقت آن­ها را نمی سوزانیم مگر موردی مثل آقای مدحی باشد که بر اساس تشخیص نهادهای اطلاعاتی علنی شود.

وی با رد این ادعا که نیروهای اخراجی صدای آمریکا مهره های نفوذی اطلاعات هستند ادامه داد: این افراد مجموعه­ای سرخورده هستند که با اهداف و آروزهای دنیوی به این مجموعه­ها پیوستند اما در نهایت پس از این که تاریخ مصرفشان از سوی دولت آمریکا به پایان رسید اخراج شدند.

این نماینده مجلس هشتم،‌ با اشاره به تنش و درگیری ایجاد شده در بین اپوزیسیون خارج از کشور خاطر نشان کرد: در حال حاضر تاریخ مصرف اپوزیسیون در نزد دولت آمریکا به پایان رسیده و این موضوع دقیقا مصداق یکی از آیه های قرآن است که به وجود اختلاف در بین دشمنان اشاره دارد،‌ اپوزیسیون هم اگرچه در ظاهر خود را هم عقیده نشان می دهند اما واقعیت آن است که تفرقه بین آن ها حکمفرماست.

شبکه تلویزیونی صدای آمریکا طی روزهای اخیر، به اخراج تعدادی از نیروهای خود به بهانه ارتباط با وزارت اطلاعات ایران اقدام کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet