هدر موبایل
1390/07/23 10:48:09
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کریمی‌فیروزجایی:

تأیید صلاحیت افراد منوط به میزان تعهد آنها به اصول نظام است

یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس معتقد است که تأیید یا رد صلاحیت افراد و حضور جریانات سیاسی در انتخابات آتی وابسته به میزان تعهد آنان به اصول اساسی نظام و در رأس آن اصل ولایت فقیه است.
تأیید صلاحیت افراد منوط به میزان تعهد آنها به اصول نظام است یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس معتقد است که تأیید یا رد صلاحیت افراد و حضور جریانات سیاسی در انتخابات آتی وابسته به میزان تعهد آنان به اصول اساسی نظام و در رأس آن اصل ولایت فقیه است. https://cdn.icana.ir/d/019/7928.jpg تأیید,صلاحیت,افراد,منوط,به,میزان,تعهد,آنها,به,اصول,نظام,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علی کریمی فیروزجایی اظهارداشت:‌اسامی جریانات و گروه‌ها و اشخاصی که در فتنه 88، با این جریان در درگیری‌ها و آشوب‌های خیابانی همراهی کردند و با سران فتنه نشست‌هایی را داشتند، در افکار عمومی و مراجع رسمی به عنوان سرکردگان فتنه ثبت و ضبط شده، لذا طبیعتا این‌ها از فیلتر شورای نگهبان نخواهند گذشت.

به گفته‌ وی،عده‌ای که به هر دلیلی در یکی دو سال اخیر دچار مسائل مالی شده و در جریان انحرافی که پیش آمد، به مسائل مالی آلوده شدند و مستنداتی علیه آن‌ها وجود دارد نیز صلاحیت حضور در مجلس آینده را نخواهند داشت.

وی به ایسنا تأکید کرد:افراد،اعم ازاصولگرا‌ و اصلاح طلب،که به قواعد بازی تن دهند واصول اصلی نظام و انقلاب را بپذیرند، حق حضور در عرصه انتخابات را دارند.

این نماینده اصولگرای مجلس با بیان این‌که 12 اسفند انتخاباتی باشکوه با حضور توده‌های مردم برگزار خواهد شد، اظهار امیدواری کرد که گروه‌های سیاسی زمینه حضور با نشاط مردم را فراهم کنند.

کریمی فیروزجایی معتقد است که در این رقابت،مجلس آینده در اختیار اصولگرایان خواهد بود، چون تلاش‌ قاطبه اصولگرایان برای خدمت‌گذاری به مردم است.

وی افزود:مردم توقع دارند درسایه ارشادات رهبری انقلاب، با صمیمیت و وحدت، اختلاف سیاسی را کنار گذاشته و مسائل اصلی کشور که امروز مسئله حل مشکل اشتغال جوانان و پیشرفت پروژه‌های عمرانی است را حل کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet