ایام محرم 1398
1390/07/23 11:10:23
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بزرگواری:

نام عاملان اختلاس را اعلام کنید

نماینده کهکیلویه و بویراحمد درمجلس، گفت:از قوه قضائیه می‌خواهم با عاملان اختلاس اخیر،با هر کس و هر دانه درشتی که باشد، بر اساس عدل اسلامی برخورد کند.
نام عاملان اختلاس را اعلام کنید نماینده کهکیلویه و بویراحمد درمجلس، گفت:از قوه قضائیه می‌خواهم با عاملان اختلاس اخیر،با هر کس و هر دانه درشتی که باشد، بر اساس عدل اسلامی برخورد کند. https://cdn.icana.ir/d/019/4401.jpg نام,عاملان,اختلاس,را,اعلام,کنید Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ سیدمحمدعلی بزرگواری گفت که بنده به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از قوه قضائیه می‌خواهم با عاملان اختلاس اخیر، با هر کس و هر دانه درشتی که باشد، بر اساس عدل اسلامی برخورد کند، حتی اگر‌ سرنخی به دست آمد که شخص رئیس‌جمهور در این قضیه دست داشت، ‌باید به مردم اعلام کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی محمد بزرگواری،نماینده کهکیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فساد مالی اخیر صورت گرفته درکشور و فرمایشات رهبری مبنی براینکه باید دست‌های افراد فاسد را قطع کرد،به ایلنا اظهار داشت:آبرو و وجهه نظام ما دست رهبری است و ایشان هر خط و مشی را به ما می‌دهند باید بپذیریم.
وی افزود:یعنی اگر الان، رهبری در مورد این اختلاس اخیر صورت گرفته در کشور می‌گویند باید دست‌های فاسد را قطع کرد و همچنین تأکید می‌کنند که افراد همدیگر را بی‌سند و دلیل متهم نکنند، این‌ها راهکار کلی است.
 

این نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دستگاه‌های مختلف در کار هستند تا این مسئله را شفاف سازی کنند اما باید این شفاف سازی به گونه‌ای باشد که مردم با آگاهی کامل با این مسئله برخورد کنند، نه با شایعاتی که برای نظام خوب نیست.

وی با انتقاد ازاین که چرا آقای احمدی‌نژاد می‌گوید کابینه خط قرمز من است و اگر به آن دست بخورد مطالبی را افشا می‌کنم، ادامه داد: قوه قضائیه مستقل است و هیچ کس، حتی دولت و مجلس نمی‌تواند جلوی کار‌هایش را بگیرد.

بزرگواری افزود:اگر آقای احمدی‌نژاد سندی مستدل دارد بیاید و افشا کند؛ چرا ایشان همیشه می‌گوید افشا می‌کنم و نمی‌کند؛ چرا همیشه می‌گوید گوش مفسدان اقتصادی را می‌گیریم و نمی‌گیرد.
وی اضافه کرد:حرف ما هم این است که احمدی‌نژاد ۴ الی ۵ سال است که این حرف‌ها را زده اما به آن عمل نکرده است.
این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:خود ما طرفدار آقای احمدی‌نژاد بودیم و برای او هزینه شدیم و اکنون حرف ما این است که یک بار بیاید و اگر کسی را می‌شناسد که مفسد باشد، به جامعه معرفی کند و بگوید این است و آن است. ایشان فقط آمده در بحث انتخابات‌ها، چند تا مطلب گفت و سندی هم برای آن ارائه نداد. ایشان اگر مطلبی دارد ارائه بدهد و ما هم همین را می‌گوییم.
وی تصریح کرد:بنده به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از قوه قضائیه می‌خواهم با عاملان اختلاس اخیر، با هر کس و هر دانه درشتی که باشد، بر اساس عدل اسلامی برخورد کند؛ حتی اگر‌ سرنخی به دست آمد که شخص رئیس جمهور در این قضیه دست داشته، ‌باید به مردم اعلام کنیم.

بزرگواری افزود:باید شفاف سازی کنیم و مردم را بیش از این در هاله‌ای از ابهام نگذاریم، چرا که مردم بدبین می‌شوند.
وی خاطرنشان کرد:ما اگر بخواهیم جلوی بدبینی مردم و سوء استفاده رسانه‌های بیگانه را بگیریم، باید با مردم رو راست و شفاف باشیم. برای مثال اگر بنده یک نماینده هستم و تخلف کردم، ‌نگویند این فلان نماینده است. من معتقدم اگر فلان وزیر، فلان نماینده مجلس، فلان مدیرعامل بانک و حتی از قوه قضائیه فلان قاضی و هر شخصی که هست، وقتی آشکار شد که در فلان کار خلاف دست داشته باید روشن شود.
این نماینده مجلس گفت:اگر مسائل شفاف نشود حس بدبینی در میان مردم زیاد می‌شود و این وضع بدی را در جامعه ایجاد می‌کند.
وی با تأکید مجدد بر این نکته که به آقای احمدی‌نژاد اعتراض داریم که چرا وقتی ادعا کرده فلان مفسدان اقتصادی را اعلام می‌کنم، کاری نکرده است، گفت: کسی که ادعا می‌کند که دولت من پاک‌ترین دولت تاریخ ایران است؛ باید پرسید که این پاک‌ترین دولت چگونه ثابت می‌شود؛ اینکه فقط حرف بزند که فلان تعداد مفسدان اقتصادی وجود دارند و سندی هم برای آن ارائه نکند تا ادعا ثابت ‌شود.
بزرگواری درپایان گفت:انتظار ما از آقای احمدی‌نژاد این است که شخصا اگر مفسدان اقتصادی را می‌شناسد حتی اگر در کابینه،‌ خانواده و دور و بری‌هایش باشد را اعلام کند.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet