خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/07/23 13:21:29
سرویس اجتماعی
در کمیسیون اجتماعی صورت می‌گیرد:

تعیین تکلیف گزارش تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی

کمیسیون اجتماعی مجلس در جلسه روز یکشنبه خود ارائه گزارش نهایی هیات تحقیق و تفحص از صندوق‌های تامین اجتماعی و بازنشستگی کشوری و تعیین تکلیف این گزارش را در دستور کار دارد.
تعیین تکلیف گزارش تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی کمیسیون اجتماعی مجلس در جلسه روز یکشنبه خود ارائه گزارش نهایی هیات تحقیق و تفحص از صندوق‌های تامین اجتماعی و بازنشستگی کشوری و تعیین تکلیف این گزارش را در دستور کار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/964.jpg تعیین,تکلیف,گزارش,تحقیق,و,تفحص,از,تامین,اجتماعی Icana

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، کمیسیون اجتماعی مجلس درجلسه روز یکشنبه کمیسیون بررسی طرح الحاق یک تبصره به قانون حالت اشتغال مستخدمان شهید ،جانباز، از کار افتاده و مفقودالاثر انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی مصوب 1372 و اصلاحیه بعدی آن و همچنین بررسی طرح برقراری فوق العاده جذب کارکنان غیر هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهزیستی – درمانی حوزه ستادی و بررسی نهایی طرح اصلاح ماده 5 قانون بیمه بیکاری کارگران مصوب 1386 را در دستور کار خود دارد.

کمیسیون اجتماعی مجلس در جلسه روز یکشنبه خود ارائه گزارش نهایی هیات تحقیق و تفحص از صندوق‌های تامین اجتماعی و بازنشستگی کشوری و تعیین تکلیف این گزارش را در دستور کار خود دارد.

بر اساس این گزارش کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در جلسه روز سه‌شنبه خود پس از برگزاری نشست هفتگی هیات رئیسه کمیسیون پیش از آغاز جلسه علنی مجلس در بعد از ظهر همان روز بررسی لایحه حمایت از کودکان و جوانان بی‌سرپرست اعاده شده از شورای نگهبان و بررسی طرح اصلاح موادی از قانون بخش تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران و اصلاحیه آن مصوب 1377و الحاق موادی به آن را در دستور کار خود دارد.

کمیسیون اجتماعی مجلس عصر روز سه‌شنبه پس از بررسی مسائل و مشکلات کارگران شرکت فاریست دورد، نشست مشترکی را با مدیران کمیته امداد امام خمینی (ره) درمحل این کمیته برگزار خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet