ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1390/07/23 13:39:29
سرویس صحن
زمانی به خانه ملت خبر داد:

تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی این هفته تقدیم هیات رئیسه می‌شود

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از نهایی شدن گزارش کمیته‌هایی تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و تقدیم آن در هفته جاری به هیات رئیسه مجلس خبر داد.
تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی این هفته تقدیم هیات رئیسه می‌شود سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از نهایی شدن گزارش کمیته‌هایی تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و تقدیم آن در هفته جاری به هیات رئیسه مجلس خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/4503.jpg تحقیق,و,تفحص,از,تامین,اجتماعی,این,هفته,تقدیم,هیات,رئیسه,می‌شود Icana

سید جواد زمانی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه کار تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی به پایان رسیده است، گفت: کمیته‌های تحقیق وتفحص از تامین اجتماعی نظرات نهایی خود را درباره عملکرد صندوق تامین اجتماعی تحویل دادند.

نماینده مردم کنگاور،صحنه،هرسین، بیستون و دینور در مجلس شورای اسلامی گزارش تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی را پیش از 10هزار صفحه دانست و گفت: چون نمی‌توان همه گزارش را در صحن مجلس قرائت کرد کمیته‌ای برای ویرایش این گزارش تشکیل شده تا گزارش کمیته تحقیق و تفحص را به گونه‌ای که اصل قضایا در آن گنجانده شود در 10 صفحه خلاصه کنند.

وی با بیان اینکه برای قرائت گزارش در صحن علنی مجلس حداکثر نیم ساعت زمان داریم تصریح کرد: گزارش نهایی تحقیق و تفحص از مجلس ظرف این هفته به هیات رئیسه مجلس تحویل داده می شود تا در دستور کار صحن علنی مجلس قرارا گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet