هدر موبایل
1390/07/23 11:45:14
سرویس دیگر رسانه‌ها_
صفایی تاکید کرد:

تشابه پیش‌بینی‌های رهبر انقلاب با پیش‌بینی امام(ره) درباره نظام کمونیستی

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به تشابه پیش‌بینی‌های رهبر انقلاب با پیش‌بینی امام(ره) درباره نظام کمونیستی،گفت که سرنوشت شوم نظام کمونیستی در انتظار نظام سرمایه‌داری است.
تشابه پیش‌بینی‌های رهبر انقلاب با پیش‌بینی امام(ره) درباره نظام کمونیستی نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به تشابه پیش‌بینی‌های رهبر انقلاب با پیش‌بینی امام(ره) درباره نظام کمونیستی،گفت که سرنوشت شوم نظام کمونیستی در انتظار نظام سرمایه‌داری است. https://cdn.icana.ir/d/019/1360.jpg تشابه,پیش‌بینی‌های,رهبر,انقلاب,با,پیش‌بینی,امام(ره),درباره,نظام,کمونیستی Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ طیبه صفایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اوج‌گیری قیام وال‌استریت و این بیان رهبر انقلاب که "جنبش وال‌استریت در آینده نظام سرمایه‌داری را زمین خواهد زد"، گفت:پیش‌بینی‌های رهبر معظم انقلاب یکی پس از دیگری در حال تحقق است؛ امروز آنچنان که رهبر انقلاب در ماه‌های اخیر فرموده بودند که بیداری ملت‌ها به قلب اروپا و نقاط دورتر خواهد رسید، موج عظیم بیداری ملت‌ها به‌جز در اروپا به نقاط دورتری همچون قاره آمریکا نیز رسیده است.

وی در این باره به فارس افزود:حکومت‌ها و دولت‌ها براساس حمایت‌های مردمی پایه‌‌ریزی می‌شوند اما در نظام سرمایه‌داری، دولت‌ها پایه مردمی ندارند.

نماینده مردم تهران در مجلس اضافه کرد: نظام سرمایه‌داری در غرب منافع خود و دولت‌هایش را بر مبنای منافع رژیم صهیونیستی برنامه‌ریزی کرده و این برنامه‌ریزی‌ها با قیام‌های مردمی در اروپا و آمریکا فرو خواهد ریخت.

صفایی ادامه داد: امروز ملت‌ها با قیام مردمی و با کمک و اراده فطری خود تصمیم گرفته‌اند که کاخ‌های نظام سرمایه‌گذاری را از بین برده و برای همیشه نظام سرمایه‌داری را از میان بردارند که در این بین جنبش وال‌استریت در آمریکا پرچمدار مبارزه با نظام سرمایه‌‌داری است.

وی با اشاره به نقش کشورمان درپیشبرد اهداف بیداری ملت‌ها تأکید کرد:‌خط و مسیر جمهوری اسلامی در بیداری ملت‌ها بسیار تأثیر‌گذار است و کشورمان باید بیش از گذشته در جهت اهداف فطری و ذاتی ملت‌ها که همان مبارزه با ظلم و جور است، تلاش کند.

نماینده مردم تهران در مجلس با شاره به تحقق پیش‌بینی‌های رهبر انقلاب درباره موج بیداری ملت‌ها، اظهار داشت: آن زمان که امام راحل هیئتی را به شوروی سابق اعزام کردند و به گورباچف هشدار دادند که نظام کمونیستی در حال فروپاشی است، کسی باور نمی‌کرد که روزی نظام شوروی از بین برود.

صفایی ادامه داد: ‌امروز نیز اگرچه پیش‌بینی‌های رهبر انقلاب در رابطه با بیداری ملت‌ها و گسترش موج آن تا قلب اروپا و نقاط دورتر محقق شده، اما ایشان از بین رفتن نظام سرمایه‌داری را نیز پیش‌بینی کرده‌اند، پیش‌بینی مهمی که همچون پیش‌بینی امام(ره) در رابطه با نظام کمونیستی قطعاً محقق خواهد شد چرا که علائم آن امروز به وضوح دیده می‌شود.

وی درپایان این گفت‌وگو با اشاره به اهداف قیام وال‌استریت تأکید کرد:جنبش وال‌استریت کاملا مردمی است و تنها هدفش هم برچیدن نظام سرمایه‌داری حاکم بر آمریکا است.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet