هدر موبایل
1390/07/23 12:12:27
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات:

اجرانشدن بازنشستگی پیش از موعد فرهنگیان خلاف قانون است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت:با پیش بینی تامین اعتبار بازنشستگی پیش از موعد فرهنگیان در قانون برنامه پنجم توسعه،وزارت آموزش و پرورش باید نسبت به اجرای آن اقدام کند.
اجرانشدن بازنشستگی پیش از موعد فرهنگیان خلاف قانون است عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت:با پیش بینی تامین اعتبار بازنشستگی پیش از موعد فرهنگیان در قانون برنامه پنجم توسعه،وزارت آموزش و پرورش باید نسبت به اجرای آن اقدام کند. https://cdn.icana.ir/d/019/439.jpg اجرانشدن,بازنشستگی,پیش,از,موعد,فرهنگیان,خلاف,قانون,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حجت الاسلام علیرضا سلیمی در مورد توقف بازنشستگی پیش از موعد فرهنگیان به دلیل تامین نشدن اعتبار گفت:واگذاری سهام شرکت‌های دولتی راهکاریست برای تامین اعتبار که در قانون پیش بینی شده است و با اجرای آن دیگر مشکلی دراین زمینه وجود ندارد.

وی درمورد اظهارات برخی نمایندگان که خواستار ارایه لایحه‌ای از سوی دولت برای تامین بار مالی بازنشستگی پیش از موعد فرهنگیان شدند،به ایلنا گفت:با توجه به‌اینکه نحوه اجرایی کردن فروش سهام شرکت‌های دولتی نیز در قانون پیش بینی شده است اجرای بازنشستگی پیش از موعد فرهنگیان بر دولت بار مالی تحمیل نمی‌کند واز همین رو نیازی به ارایه لایحه نیست.
این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با یادآوری اینکه بازنشستگی پیش از موعد فرهنگیان از مصوبات قانون بودجه 90 است افزود:بنابراین دولت باید هرچه زودتر بازنشستگی پیش از موعد فرهنگیان را عملی کند.
سلیمی‌خاطرنشان کرد:اجرای نشدن این امر از سوی دولت خلاف قانون محسوب می‌شود و در چنین صورتی مجلس مجبور می‌شود از سازوکارهای نظارتی خود استفاده کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet