هدر موبایل
1390/07/23 13:43:43
سرویس اقتصادی
مجلس به دنبال توسعه فضای کسب و کار

طرح رفع موانع کسب و کار هفته جاری در صحن علنی بررسی می‌شود

عضو کمیسیون ویژه نظارت و پیگیری اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی با بیان این که بررسی گزارش نهایی این کمیسیون درباره طرح یک فوریت ایجاد فضای مساعد کارآفرینی و رفع موانع کسب و کار در دستور کار نشست علنی هفته جاری مجلس قرار دارد، گفت: با تصویب این طرح بسترهای لازم برای رشد فضای کسب و کار در کشور فراهم می‌شود.
طرح رفع موانع کسب و کار هفته جاری در صحن علنی بررسی می‌شود عضو کمیسیون ویژه نظارت و پیگیری اجرای اصل 44 قانون اساسی با بیان این که بررسی گزارش نهایی این کمیسیون درباره طرح یک فوریت ایجاد فضای مساعد کارآفرینی و رفع موانع کسب و کار در دستور کار نشست علنی هفته جاری مجلس قرار دارد، گفت: با تصویب این طرح بسترهای لازم برای رشد فضای کسب و کار در کشور فراهم می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/10259.jpg طرح,رفع,موانع,کسب,و,کار,هفته,جاری,در,صحن,علنی,بررسی,می‌شود Icana

محمدعلی رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، تصریح کرد: بررسی گزارش نهایی کمیسیون ویژه نظارت و پیگیری اجرای اصل 44 قانون اساسی درباره طرح یک فوریت ایجاد فضای مساعد کارآفرینی و رفع موانع کسب و کار در دستور کار نشست علنی هفته جاری مجلس قرار گرفته است.

نماینده مردم تربت‌حیدریه در مجلس شورای اسلامی با بیان این که  طرح ایجاد فضای مساعد کارآفرینی و رفع موانع کسب و کار یکی از لازمه‌های اجرای دقیق سیاست‌های کلی اجرای اصل 44 قانون اساسی است، افزود: با اجرایی شدن این طرح بسترهای لازم برای رشد فضای کسب و کار در کشور فراهم می‌شود.

وی با بیان این که نمایندگان مردم در مجلس هشتم مدت‌ها به دنبال تصویب طرحی برای رشد فضای کسب و کار در کشور بودند، یادآور شد: اعضای کمیسیون نظارت و پیگیری اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس در نشست‌های متعدد با اعضای اتاق بازرگانی ایران به این نتیجه رسیدند که طرحی را برای رشد فضای کسب و کار در کشور تدوین کنند.

رضایی با بیان این که اعضای کمیسیون نظارت و پیگیری اجرای اصل 44 قانون اساسی حدود یک سال طرح یک فوریت ایجاد فضای مساعد کارآفرینی و رفع موانع کسب و کار را بررسی کرده‌اند، تأکید کرد: این طرح 26 ماده دارد و اعضای این کمیسیون تمام مواد آن را به طور دقیق بررسی کرده‌اند.

این عضو کمیسیون نظارت و پیگیری اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس با بیان این که این کمیسیون به عنوان کمیسیون اصلی طرح ایجاد فضای مساعد کارآفرینی و رفع موانع کسب و کار را بررسی کرده است، گفت: کمیسیون‌هایی مانند کمیسیون صنایع و معادن مجلس و کمیسیون اقتصادی نیز به عنوان کمیسیون فرعی این طرح را بررسی کرده‌اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet