ایام محرم 1398
1390/07/24 09:19:00
سرویس اقتصادی
علی بنایی:

تولیدکنندگان، تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کرده‌اند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان این که تولیدکنندگان داخلی تحریم‌ها را همواره به فرصتی برای توسعه تبدیل کرده‌اند، گفت: حضور مهندسان و متخصصان ایرانی در طرح‌ها و اجرایی شدن برنامه‌های کلان اقتصادی کشور به دست متخصصان ایرانی نمونه‌ای از موفقیت‌های ایران پس از تحریم‌های اقتصادی است.
تولیدکنندگان، تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کرده‌اند عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان این که تولیدکنندگان داخلی تحریم‌ها را همواره به فرصتی برای توسعه تبدیل کرده‌اند، گفت: حضور مهندسان و متخصصان ایرانی در طرح‌ها و اجرایی شدن برنامه‌های کلان اقتصادی کشور به دست متخصصان ایرانی نمونه‌ای از موفقیت‌های ایران پس از تحریم‌های اقتصادی است. https://cdn.icana.ir/d/019/11314.jpg تولیدکنندگان،,تحریم‌ها,را,به,فرصت,تبدیل,کرده‌اند Icana

علی بنایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران همواره از تحریم‌ها برای تضعیف جایگاه نظام استفاده کرده‌اند و خوشبختانه ملت ایران این حربه آنان را به‌خوبی شناسایی کرده و برای مقابله با آن راهکارهای مختلفی را پیش بینی کرده‌اند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر تحریم‌های اقتصادی و فشارهای دشمنان نبود نبوغ و استعدادهای بالقوه مخترعان و متفکران ایرانی اجرایی نمی‌شد.

راه‌های فراوانی برای تبدیل تحریم‌ها به فرصت وجود دارد و بخش تولید کشور توانسته است تحریم‌ها علیه خود را همواره به فرصت تبدیل کند 

وی با یادآوری این جمله از حضرت امام خمینی(ره) که فرمودند باید تحریم‌ها را دور بزنیم تا به رشد اقتصادی برسیم، ادامه داد: راه‌های فراوانی برای تبدیل تحریم‌ها به فرصت وجود دارد و بخش تولید کشور توانسته است تحریم‌ها علیه خود را همواره به فرصت تبدیل کند.

بنایی حضور مهندسان و متخصصان ایرانی در طرح‌ها و اجرایی شدن برنامه‌های کلان اقتصادی کشور به دست متخصصان ایرانی را، نمونه‌ای از موفقیت‌های ایران پس از تحریم‌های اقتصادی برشمرد.

این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس هشتم یادآور شد: دشمن با سلاح ناکارآمد تحریم درصدد زمین زدن ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی است اما این هدف خصمانه، با جهاد اقتصادی مسئولان و مردم ناکام می‌ماند و ملت بزرگ ایران، با امید سرشار به آینده، به جایگاه شایسته خود دست خواهند یافت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet