هدر موبایل
1390/07/24 11:44:07
سرویس دیگر رسانه‌ها_
علی‌اکبر اولیاء:

تخلفات رئیس‌جمهوری برای مجلس محرز است

عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان این که بر اساس قوانین و بررسی‌های انجام شده نمایندگان، تخلف‌هایی از سوی دولت در حوزه‌های مختلف صورت گرفته است. گفت: هم‌اکنون فضای مجلس برای رسیدگی به تخلف‌های رئیس‌جمهوری و دولت آماده است.
تخلفات رئیس‌جمهوری برای مجلس محرز است عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان این که بر اساس قوانین و بررسی‌های انجام شده نمایندگان، تخلف‌هایی از سوی دولت در حوزه‌های مختلف صورت گرفته است. گفت: هم‌اکنون فضای مجلس برای رسیدگی به تخلف‌های رئیس‌جمهوری و دولت آماده است. https://cdn.icana.ir/d/019/680.jpg تخلفات,رئیس‌جمهوری,برای,مجلس,محرز,است Icana

به‌گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت، علی‌اکبر اولیاء در گفت‌وگو با نشریه بشارت نو، در پاسخ به این پرسش که آیا مسئله تخلف‌های رئیس‌جمهوری برای نمایندگان محرز است، افزود: بر اساس قوانین و بررسی‌های انجام شده نمایندگان، تخلفاتی در حوزه‌های مختلف صورت گرفته است.

وی در پاسخ به این شبهه که برخی می‌گویند نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با طرح این موضوع دنبال کار سیاسی هستند، گفت: خدا را شاهد می‌گرم که ما دنبال کار سیاسی نیستیم و تنها دغدغه‌مان صیانت از حقوق ملت در مجلس است.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی، با تأکید‌بر این ‌که فضای مجلس برای رسیدگی به تخلف‌های رئیس‌جمهوری و دولت آماده است، بیان کرد: با توجه به اتفاق‌های اخیر، فضای کنونی مجلس برای طرح جدی‌تر سؤال و شکایت از رئیس‌جمهوری آماده است، از این‌رو هیأت رئیسه حق ندارد افزون‌بر حد احتیاط و مماشات کند یا این ‌که تلاش کند نمایندگان را از طرح سؤال منصرف کند.

اولیاء با تأکیدبر طرح دو سؤال و شکایت از رئیس‌جمهوری از سوی نمایندگان مجلس، یاد‌آور شد: با توجه به اتفاق‌های اخیر فضای کنونی مجلس برای طرح جدی‌تر این موضوع آماده است.

این عضو کمیسیون عمران مجلس هشتم، با انتقاد از هیأت رئیسه، به‌علت احتیاط در اجرای طرح سوال از رئیس‌جمهوری، گفت: به‌نظر می‌رسد که هیأت رئیسه احتیاط‌هایی دارد و این برای ما قابل حل نیست، چون آن‌ها باید به آیین‌نامه عمل کنند نه این ‌که تلاش کنند امضاها را پس بگیرند و نمایندگان را از طرح سؤال از رئیس‌جمهوری منصرف کنند، هر چند که این مماشات و احتیاط تا یک اندازه‌ای طبیعی است اما هیأت رئیسه حق ندارد افزون‌بر از حد این کار را کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet