هدر موبایل
1390/07/23 17:45:20
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون اصولگرایان:

انتخابات با دو هدف حضور حداکثری مردم و تشکیل مجلسی ارزشی دنبال می‌شود

نماینده مردم سمیرم در مجلس،مهم‌ترین هدف برگزاری انتخابات را حضور حداکثری مردم و تشکیل مجلسی قوی و ارزشی عنوان کرد و گفت:اصولگرایان باید سعی کنند زیر پرچمی واحد وارد عرصه انتخابات شوند.
انتخابات با دو هدف حضور حداکثری مردم و تشکیل مجلسی ارزشی دنبال می‌شود نماینده مردم سمیرم در مجلس،مهم‌ترین هدف برگزاری انتخابات را حضور حداکثری مردم و تشکیل مجلسی قوی و ارزشی عنوان کرد و گفت:اصولگرایان باید سعی کنند زیر پرچمی واحد وارد عرصه انتخابات شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/2769.jpg انتخابات,با,دو,هدف,حضور,حداکثری,مردم,و,تشکیل,مجلسی,ارزشی,دنبال,می‌شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛بهروز جعفری ،با تاکید بر ضرورت ‌حضور گرایش‌های مختلف سیاسی در انتخابات پیش رو، گفت:در انتخابات دو هدف حضور حداکثری مردم و تشکیل مجلسی قوی و ارزشی دنبال می‌شود و تمامی حرف‌ها و تصمیم‌ها باید حول این دو هدف شکل بگیرد و از اظهارنظرهای حزبی و فردی خودداری کرد البته در این بین شورای نگهبان پرونده فتنه‌گران و جریان انحرافی را در اختیار دارد و این افراد را هیچ‌گاه تایید صلاحیت نخواهد کرد.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان این‌که «بسیاری از اصلاح طلبان به آرمان‌های نظام، قانون اساسی و مقام معظم رهبری پایبند هستند»، اظهار داشت: این اصلاح طلبان قطعا حق حضور پررنگ در انتخابات را دارند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس،‌ همچنین درباره برخی اظهارات مبنی به اینکه زمینه حضور اصولگرایان منتقد درانتخابات وجود ندارد،به ایسنا خاطرنشان کرد:اصولگرایانی که در قالب گروه 8+7 سازماندهی شده و منشور اصولگرایی را پذیرفته‌اند، چه منتقد و چه راضی باشند، حق شرکت در انتخابات را دارند که البته در این میان اصولگرایانی در قالب جبهه پایداری وارد صحنه شده‌اند که انتقاداتی نیز به گروه 8+7 وارد کرده‌اند.

جعفری در پایان یادآور شد: همه اصولگرایان بر این اعتقاد هستند که اگر ساز مخالفی زده شود به اصولگرایی ضربه وارد می‌کند، البته همه تشکل‌های اصولگرا حق حضور در انتخابات را دارند اما باید سعی کنند همه زیر پرچمی واحد، وارد عرصه انتخابات شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet