شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/07/23 18:03:17
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فرهمند:

کسی که شرایط لازم را داشته باشد،منعی برای حضورش در انتخابات نیست

عضو فراکسیون اصولگرایان ‌اظهار کرد:معیار اصلی در انتخابات،تابعیت ایران،اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی،اعتقاد عملی و قلبی به ولایت مطلقه فقیه و ... است؛ لذا هرکسی که شرایط لازم را داشته باشد،منعی برای حضورش نیست.
کسی که شرایط لازم را داشته باشد،منعی برای حضورش در انتخابات نیست عضو فراکسیون اصولگرایان ‌اظهار کرد:معیار اصلی در انتخابات،تابعیت ایران،اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی،اعتقاد عملی و قلبی به ولایت مطلقه فقیه و ... است؛ لذا هرکسی که شرایط لازم را داشته باشد،منعی برای حضورش نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/2462.jpg کسی,که,شرایط,لازم,را,داشته,باشد،منعی,برای,حضورش,در,انتخابات,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛کاظم فرهمند نماینده مهریز و بافق در مجلس، درباره برخی اظهارنظرهایی که پیرو حضور برخی افراد در انتخابات آینده مجلس بیان می‌شود،اظهار کرد:شرایطی که افراد انتخاب می‌شوند را قانون مشخص کرده،‌لذا منع قانونی وجود ندارد و درصورت تایید شورای نگهبان اشکالی پیش نمی‌آید.

وی با بیان این‌که انتخابات به رای مردم بستگی دارد،به ایسنا تاکید کرد:دردرجه نخست ملاک قانون است که منع قانونی برای حضور افراد وجود نداشته باشد و پس از تایید شورای نگهبان، مردم نیز به افراد مورد نظر خود رای می دهند.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به این‌که هنوز هیچ حزب و گروهی که بتوانند در کشور تعیین کننده باشند وجود ندارد،‌اظهار کرد: معیار اصلی در انتخابات، تابعیت ایران، اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی، اعتقاد عملی و قلبی به ولایت مطلقه فقیه و ... است؛ لذا هرکسی که شرایط لازم را داشته باشد،منعی برای حضورش نیست.

فرهمند با اشاره به زمینه حضور اصولگرایان منتقد در انتخابات آینده گفت:زمینه برای حضور اصولگرایان منتقد در مجلس نهم کمتر از مجلس هشتم نیست،حتی شاید بیش‌تر از مجلس فعلی حضور داشته باشند، لذا با توجه به شرایط فعلی اگر تغییراتی در وضعیت ایجاد نشود،مردم افرادی را که در خط ولایت بوده و جزو اصولگرایانی باشند که برای مردم تلاش کنند، انتخاب می‌کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet