هدر موبایل
1390/08/02 11:23:54
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مهدی سنایی:

سفر هیأت دولت زمینه ساز توسعه استان‌ها است

نماینده مردم نهاوند در مجلس، با بیان این که سفرهای استانی هیأت دولت زمینه‌ساز توسعه استان‌ها است، گفت: طرح‌های کلان و بزرگی در نهاوند اجرا شده که همگی این طرح‌ها از مصوبه‌های سفرهای استانی دولت بوده است.
سفر هیأت دولت زمینه ساز توسعه استان‌ها است نماینده مردم نهاوند در مجلس، با بیان این که سفرهای استانی هیأت دولت زمینه‌ساز توسعه استان‌ها است، گفت: طرح‌های کلان و بزرگی در نهاوند اجرا شده که همگی این طرح‌ها از مصوبه‌های سفرهای استانی دولت بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/1369.jpg سفر,هیأت,دولت,زمینه,ساز,توسعه,استان‌ها,است Icana

به‌گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت، مهدی سنایی، در گفت‌و‌گو با نشریه هگمتانه، در تحلیل خود از سفرهای هیأت دولت به استان‌ها، افزود: این سفرها زمینه ساز توسعه استان‌ها است.

نماینده نهاوند در مجلس شورای اسلامی، گفت: طرح‌های کلان و بزرگی در نهاوند اجرا شده که همگی این طرح‌ها از مصوبه‌های سفرهای استانی دولت بوده است.

وی با تأکیدبر سفرهای قبلی هیأت دولت، بیان کرد: در سفر سوم هیأت دولت به استان همدان توجه خوبی به شهرستان نهاوند شد و تعداد مصوبه‌های این شهرستان در سفر سوم هیأت دولت هشت برابر سفرهای قبلی بوده که بدون شک در عمران و آبادانی منطقه نقشی مهم دارد.

سنایی با تأکیدبر قدمت تاریخی شهر نهاوند و نقش مهم آن در انقلاب اسلامی، یادآور شد: شهر نهاوند شهری تاریخی است که حق بزرگی را بر تاریخ و تمدن ایران اسلامی دارد و در دوران انقلاب و دفاع مقدس نقش خود را به خوبی ایفا کرده است.

وی، نهاوند را مهد پرورش ورزشکاران و قهرمانان تیم‌های ملی در رشته‌های مختلف خواند و گفت: در سال گذشته 45 مدال آسیایی و بین‌المللی از سوی ورزشکاران نهاوند کسب و افزون‌بر 200 مدال رنگی کشوری نیز از سوی ورزشکاران این شهرستان کسب شد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هشتم، بیان کرد: در سفر سوم مصوبه‌های بخش تربیت‌بدنی برای نهاوند زیاد است که اجرای این مصوبه‌ها همت بیشتر وزارت ورزش را می‌طلبد.

سنایی گفت: سخن انقلاب اسلامی مورد توجه مردم دنیا و حق‌طلبان قرار گرفته است و آنان به‌رغم همه فشارهای بین‌المللی در کنفرانس‌هایی که در ایران برگزار می‌شود شرکت می‌کنند.

وی افزود: نهاوند در زمینه‌های ورزشی و تقدیم قهرمانان ورزشی با تعدادی از استان‌های کشور برابری می‌کند اما در مقابل آن امکانات ورزشی شهرستان کم است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet