هدر موبایل
1390/07/24 10:32:20
سرویس صحن
مصباحی‌مقدم در تذکر آیین‌نامه‌ای تاکید کرد:

لزوم برخورد قاطع هیأت رئیسه با نمایندگان بی‌انضباط

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از نمایندگانی که در رأی‌گیری‌ها شرکت نمی‌کنند، گفت: هیأت رئیسه نام این نمایندگان که با بی‌احترامی به مجلس در رأی‌گیری شرکت نمی‌کنند را اعلام کند.
لزوم برخورد قاطع هیأت رئیسه با نمایندگان بی‌انضباط عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از نمایندگانی که در رأی‌گیری‌ها شرکت نمی‌کنند، گفت: هیأت رئیسه نام این نمایندگان که با بی‌احترامی به مجلس در رأی‌گیری شرکت نمی‌کنند را اعلام کند. https://cdn.icana.ir/d/019/2171.jpg لزوم,برخورد,قاطع,هیأت,رئیسه,با,نمایندگان,بی‌انضباط Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا مصباحی‌مقدم در نشست علنی صبح امروز یکشنبه 24 مهر در تذکر آیین‌نامه‌ای گفت: در مجلس هشتم رسم بر این بود که نام تذکردهندگان بر روی مانیتور ثبت می‌شد که برای اداره نشست‌های علنی مجلس امری بسیار مطلوب بود.

نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: از هیأت رئیسه مجلس تقاضا دارم برخورد جدی با نمایندگانی که در رای‌گیری شرکت نمی‌کنند انجام دهد.

وی با بیان اینکه رأی ندادن تعدادی از نمایندگان وقت مجلس را تلف کرده است، گفت: هیأت رئیسه مجلس برای اداره بهتر نشست اقدام مقتضی را انجام دهد و نمایندگان بی‌انضباط را که از رأی‌دادن پرهیز می‌کنند، برخورد کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet