خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/07/24 10:47:27
سرویس اجتماعی
شهریاری:

بسیاری از مراکز ترک اعتیاد بدون مجوز فعالیت می‌کنند

رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از بی‌توجهی مسئولان به مراکز ترک اعتیاد، نسبت به افزایش بدون مجوز این مراکز هشدار داد.
بسیاری از مراکز ترک اعتیاد بدون مجوز فعالیت می‌کنند رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از بی‌توجهی مسئولان به مراکز ترک اعتیاد، نسبت به افزایش بدون مجوز این مراکز هشدار داد. https://cdn.icana.ir/d/019/11438.jpg بسیاری,از,مراکز,ترک,اعتیاد,بدون,مجوز,فعالیت,می‌کنند Icana

حسینعلی شهریاری در گف‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر لزوم توجه و نظارت بیشتر بر کار مراکز ترک اعتیاد، اظهار کرد: وزارت بهداشت و درمان و سازمان بهزیستی دارای اختیاراتی هستند که بر اساس آن می‌توانند برای این مراکز مجوز صادر کنند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی، افزود: زمانی که مراکز ترک اعتیاد با مجوز راه اندازی می‌شوند، به طور قطع وزارت بهداشت باید بر کار آنها نظارت داشته باشد.

وی تصریح کرد: متاسفانه برخی افراد بدون مجوز، تجربه و تخصص لازم مراکزی را برای ترک اعتیاد و درمان معتادان احداث می‌کنند که نتایج مثبتی نیز ندارند.

به گفته شهریاری، مراکزی که تحت نظارت وزارت بهداشت هستند و براساس آماری که مسئولان این حوزه به کمیسیون ارائه کردند، آمار و نتایج مثبتی را در بر داشته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet