ایام محرم 1398
1390/07/25 12:37:28
سرویس دیگر رسانه‌ها_
یادداشتی از حسین ابراهیمی/

تلاش مردم آمریکا برای احقاق حقوق مسلم خود

سال‌های طولانی دولت آمریکا توانسته است با تبلیغات و روش‌های مزورانه مردم کشور خود را غافل نگه دارند، اما مردم آمریکا نیز با توجه به بیداری‌هایی که در جهان روی داده است متوجه اوضاع جهانی شده‌اند.
تلاش مردم آمریکا برای احقاق حقوق مسلم خود سال‌های طولانی دولت آمریکا توانسته است با تبلیغات و روش‌های مزورانه مردم کشور خود را غافل نگه دارند، اما مردم آمریکا نیز با توجه به بیداری‌هایی که در جهان روی داده است متوجه اوضاع جهانی شده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/11607.jpg تلاش,مردم,آمریکا,برای,احقاق,حقوق,مسلم,خود Icana

به‌گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت، حسین ابراهیمی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی، در یادداشتی که در نشریه آوا منتشر شده است، به تشریح موضوع بیداری‌های مردم جهان پرداخته است، که در ذیل می‌خوانید.

 سال‌های طولانی دولت آمریکا توانسته است با تبلیغات و روش‌های مزورانه مردم کشور خود را غافل نگه دارند، اما مردم آمریکا نیز با توجه به بیداری‌هایی که در جهان روی داده است متوجه اوضاع جهانی شده‌اند.

 حالا دیگر مردم آمریکا هم می‌دانند که دولت‌های مختلف کشورشان در دوره‌های مختلف به‌دنبال جنگ و نزاع با سایر کشورها بوده‌اند و از وضعیت کشور خود و اوضاع مردم غافل بوده‌اند، در نتیجه وضعیت اقتصادی مردم نیز رو به اضمحلال گذاشته و روز به روز ضعیف‌تر از قبل شده است، این در حالی است که مردم آمریکا می‌بینند که ملت‌های دیگر حق خود را از حاکمان ظالمشان گرفته‌اند و این یعنی این ‌که می‌توان حق را گرفت، حالا همه این عوامل دست به دست هم داده‌اند تا خود آن‌ها هم به صحنه آمده و برای احقاق حقوق خودشان دست به کار شوند.

من اعتقاد دارم که مردم اروپا و آمریکا هم از حقوق خودشان کوتاه نمی‌آیند، هم‌اکنون تراکم ثروت در آمریکا در دست عده خاصی است و بقیه در محرومیت به سر می‌برند که حالا می‌خواهند برای احقاق حقوق خودشان دست به کار شوند و ما نیز امیدواریم که در رسیدن به هدف‌های خود موفق شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet