خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/07/24 11:19:29
سرویس صحن
غضنفرآبادی در تذکر آئین نامه‌ای:

برخی نمایندگان دیدگاه‌های سران فتنه را در مجلس مطرح می‌کنند

نماینده مردم بم در مجلس در تذکر آئین نامه ای گفت: متاسفانه برخی از نمایندگان مباحث و دیدگاه های سران فتنه را با نام سوال از وزیر در مجلس مطرح می کنند.
برخی نمایندگان دیدگاه‌های سران فتنه را در مجلس مطرح می‌کنند نماینده مردم بم در مجلس در تذکر آئین نامه ای گفت: متاسفانه برخی از نمایندگان مباحث و دیدگاه های سران فتنه را با نام سوال از وزیر در مجلس مطرح می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/59.jpg برخی,نمایندگان,دیدگاه‌های,سران,فتنه,را,در,مجلس,مطرح,می‌کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، موسی غضنفرآبادی در نشست علنی صبح امروز یکشنبه 24 مهر در جریان سوال جمعی از نمایندگان از وزیر امور اقتصادی و دارایی در تذکر آئین نامه ای و با استناد به ماده 23 بند 11 گفت: براساس این ماده نمایندگان باید به حفظ شان منزلت و اقتدار مطلبی در دفاع از حقوق و جایگاه نمایندگان توجه کنند.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه بعد از گذشت دو سال از انتخابات ریاست جمهوری، امروز مباحثی شبیه مباحث جریان فتنه و به نام سوال از وزیر از سوی نمایندگان مطرح می شود.

وی با بیان اینکه برخی نمایندگان سخنان سران فته را در مجلس بیان می کنند، گفت: در شان و منزلت مجلس نیست که برخی از نمایندگان آن سخنان و دیدگاه های سرای فتنه را با نام سوال وزیر در مجلس بیان کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet