شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/07/24 12:52:57
سرویس اجتماعی
رنجبرزاده خبر داد:

بررسی اجرای قانون جامع کنترل دخانیات در دستور کار مجلس

رییس فراکسیون مبارزه با دخانیات مجلس شورای اسلامی، از برگزاری نشست فراکسیون متبوعش درباره چگونگی اجرای قانون جامع کنترل دخانیات خبر داد.
بررسی اجرای قانون جامع کنترل دخانیات در دستور کار مجلس رییس فراکسیون مبارزه با دخانیات مجلس شورای اسلامی، از برگزاری نشست فراکسیون متبوعش درباره چگونگی اجرای قانون جامع کنترل دخانیات خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/1015.jpg بررسی,اجرای,قانون,جامع,کنترل,دخانیات,در,دستور,کار,,مجلس Icana

اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسه فراکسیون مبارزه با دخانیات مجلس، اظهار کرد: در حال حاضر در حال رایزنی با رییس کمیسیون بهداشت هستیم تا بتوانیم نشستی با حضور مسئولان درباره قوانین مربوط به دخانیات برگزار کنیم.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، افزود: در این نشست از مسئولان مربوطه برای آگاهی بخشی به جامعه و چگونگی اجرای قوانینی که در اختیار وزارت بهداشت و درمان است، دعوت خواهیم کرد.

نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان، در ادامه تصریح کرد: مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز در نشست باید گزارشی از چگونگی اجرای قانون جامع کنترل دخانیات ارائه دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet