هدر موبایل
1390/07/24 11:45:58
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زمانی خبرداد:

پایان تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس،از نهایی شدن گزارش کمیته‌های تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و تقدیم آن در هفته جاری به هیات رئیسه مجلس خبرداد.
پایان تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس،از نهایی شدن گزارش کمیته‌های تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و تقدیم آن در هفته جاری به هیات رئیسه مجلس خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/296.jpg پایان,تحقیق,و,تفحص,از,تامین,اجتماعی Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سید جواد زمانی به باشگاه خبرنگاران،گفت:درحال حاضر کار تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی به پایان رسیده و کمیته‌های تحقیق وتفحص از تامین اجتماعی نظرات نهایی خود را درباره عملکرد صندوق تامین اجتماعی تحویل داده اند.

وی با بیان اینکه گزارش تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی حدود ۱۰هزار صفحه است،اظهار داشت: برای قرائت گزارش در صحن علنی مجلس حداکثر نیم ساعت زمان وجود دارد؛لذا کمیته‌ای برای ویرایش این گزارش تشکیل شده تا گزارش کمیته تحقیق و تفحص را به گونه‌ای که اصل قضایا در آن گنجانده شود در ۱۰صفحه خلاصه کند.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی اظهار داشت: گزارش نهایی تحقیق و تفحص از مجلس ظرف این هفته به هیات رئیسه مجلس ارجاع داده می شود تا در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet