هدر موبایل
1390/07/24 13:06:09
سرویس سیاسی
یکصد و بیست پنجمین کنفرانس بین‌المجالس در سوئیس/4

رییس مجلس دقایقی پیش وارد زوریخ شد

دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی که برای شرکت در اجلاس ۱۲۵ عضور مجمع بین المجالس به کشور سوئیس سفر کرده است دقایقی پیش وارد زوریخ شد.
رییس مجلس دقایقی پیش وارد زوریخ شد دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی که برای شرکت در اجلاس 125 عضور مجمع بین المجالس به کشور سوئیس سفر کرده است دقایقی پیش وارد زوریخ شد. https://cdn.icana.ir/d/019/6876.jpg رییس,مجلس,دقایقی,پیش,وارد,زوریخ,شد Icana

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خانه ملت به سوئیس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه 24مهر ساعت 13 به وقت تهران وارد زوریخ شد.

قرار است رئیس مجلس شورای اسلامی در یک سفر زمینی عازم برن پایتخت این کشور شود. این مجمع از امروز  تا ۲۷ مهرماه در "برن" پایتخت سوئیس برگزار می شود.
مجمع بین‌المجالس یک نهاد بسیار مهم پارلمانی جهان است که سالانه دوبار از روسا و نمایندگان مجالس جهان جهت رایزنی و تبادل نظر پیرامون موضوعات مهم بین‌المللی در یکی از کشورهای عضو دعوت به عمل می‌آید.
این مجمع در حال حاضر ۱۵۷ عضو دارد و مقر دائمی آن در ژنو سوئیس است.
هئیت پارلمانی ایران به ریاست "علی لاریجانی" رئیس مجلس شورای اسلامی نیز صبح امروز یکشنبه با هدف شرکت در این مجمع و بحث و تبادل نظر پیرامون تحولات منطقه‌ای و شمال آفریقا ایران را به مقصد برن سوئیس ترک کرد./

پایان پیام 


 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet