هدر موبایل
1390/07/24 13:51:27
سرویس صحن
مقدسی در نطق میان‌دستور:

سیاستمداران با وحدت، مردم را به انتخاب خود امیدوار کنند

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: برعهده سیاستمداران کشور است که با کنار گذاشتن بگومگو و سهم‌خواهی گروهی و حزبی مردم را به مسیری که انتخاب کرده‌اند امیدوار کنند.
سیاستمداران با وحدت، مردم را به انتخاب خود امیدوار کنند رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: برعهده سیاستمداران کشور است که با کنار گذاشتن بگومگو و سهم‌خواهی گروهی و حزبی مردم را به مسیری که انتخاب کرده‌اند امیدوار کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/950.jpg سیاستمداران,با,وحدت،,مردم,را,به,انتخاب,خود,امیدوار,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، هادی مقدسی در نشست علنی امروز یکشنبه 24 مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه موج بیداری اسلامی امروز فقط مختص به خاورمیانه نیست، گفت: نهضت وال‌استریت یک حرکت سطحی و مطالبه گروهی نیست؛ بلکه عکس‌العمل انسان‌ها در پاسخ به سیستم لیبرال دموکراسی به این مفهوم که همچنان نظام فعلی حاکم به دنیا به همان بن‌بست نظام صهیونیستی رسیده است.

نماینده مردم بروجرد با اعلام اینکه نظام فعلی جهانی چاره‌ای جز پیوستن به تاریخ ندارد، گفت: تنها مدلی که می‌تواند پاسخگوی مطالبات مردم دنیا باشد، نظام الهی مردم‌سالاری دینی با محوریت شعار عدالت و پیشرفت توأمان است.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه شعار بیداری اسلامی زنگ بیدارباش در گوش همه جهانیان حق‌طلب بود، افزود: حتی آنان که به ظاهر غرق در رفاه بودند، امروز با یک خیزش مستمر و غیرقابل‌کنترل، رستگاری خود را در لوای خیمه دینی جستجو می‌کنند.

وی ادامه داد: ملت ایران با همه مشکلات تحمیل شده از سوی ستمگران مدل زندگی حکومت و رفاه و آرامش موجود در کشور را به یک الگوی آرمانی برای ملت‌های دنیا تبدیل کرده‌اند.

مقدسی با ابراز امیدواری از اینکه همسویی با رهبری بتواند نقش موثر در مدیریت جهان را به ایران بدهد، گفت: از لحاظ شرایط سیاسی در داخل، این شرایط برای دوست و دشمن دارای اهمیت شده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان با بیان اینکه مردم به ما اطمینان پیدا کرده‌اند، تصریح کرد: مردم اصولگرایی را به‌عنوان یک تفکر موثر و رهایی‌بخش برای نجات خود و اعتلای آرمان‌های انقلاب برگزیدند.

مقدسی ادامه داد: اکنون برعهده ما سیاست‌مداران است که با کنار گذاشتن بگومگوها و سهم‌خواهی‌های گروهی و حزبی فرصت را غنیمت شمرده و مردم را با وحدت و دوراندیشی خود به مسیری که انتخاب کرده‌اند، امیدوار کنیم.

وی تصریح کرد: والا می‌دانیم که این مردم همانند رهبری خود برای مسائل اصلی انقلاب عقد اخوت با هیچ کس نبسته‌اند و نخواهند بست.

مقدسی به اقتصاد دنیا و کشور اشاره کرد و گفت: به‌رغم شرایط ناپایدار در دنیا، ایران یکی از باسوادترین سیستم‌های اقتصادی را در منطقه دارد. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet