خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/07/24 13:56:01
سرویس صحن
ولی اسماعیلی در نطق پیش از دستور:

آمریکا برای به حاشیه بردن وال استریت موضوع ترور را مطرح کرد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه آمریکا برای به حاشیه کشاندن جنبش وال استریت و ترساندن ایران موضوع ترور سفیر عربستان را مطرح کرده است، گفت:‌هم اکنون راه ولایت پررنگ تر از گذشته شده است.
آمریکا برای به حاشیه بردن وال استریت موضوع ترور را مطرح کرد عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه آمریکا برای به حاشیه کشاندن جنبش وال استریت و ترساندن ایران موضوع ترور سفیر عربستان را مطرح کرده است، گفت:‌هم اکنون راه ولایت پررنگ تر از گذشته شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/8355.jpg آمریکا,برای,به,حاشیه,بردن,وال,استریت,موضوع,ترور,را,مطرح,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در نشست علنی امروز مجلس ولی اسماعیلی در نطق میان‌دستور خود با بیان اینکه وزیر نیرو باید دستور شروع طرح‌های عمرانی گرمی را صادر کند، تصریح کرد: وزیر راه و شهرسازی باید دستور احداث راه‌آهن حوزه انتخابیه را صادر کند.

نماینده مردم گرمی و دشت مغان در مجلس شورای اسلامی افزود: بانک صنعت و معدن باید با ارائه تسهیلات به بخش صنعت شهرستان گرمی، مشکل بیکاری این شهرستان را برکنار کند.

وی از اقدامات وزارت بهداشت و درمان در شهرستان گرمی تشکر کرد و گفت: وزیر کشور برای توسعه اردبیل اقدام‌های لازم را انجام دهند.

اسماعیلی با بیان اینکه ریئس مجلس باید با دقت با موضوع‌های سیاسی برخورد کند،‌ گفت: غربی خواندن تغییر و تحول‌ها در منطقه روحیه دادن به رژیم صهیونیستی است.

وی ادامه داد:‌آمریکا برای به حاشیه کشاندن جنبش وال استریبت و ترساندن ایران بحث ترور را مطرح کرده است.

این نماینده مردم در مجلس با یادآوری سفر مقام معظم رهبری به کرمانشاه،‌گفت: راه ولایت هم اکنون پررنگ تر از گذشته شده است.

وی افزود: فقط زمانی منتظر شهادت باشیم که وجودمان برای دشمنان خطرناک باشد.

اسماعیلی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند که در مقابله با فساد نباید کوتاهی شود، گفت: اگر مسئولان به هشدارهای رهبری توجه می کردند فتنه 88 رخ نمی داد.

اسماعیلی یادآور شد: ما از فتنه گران دوری می جوییم همانگونه که از جریان انحرافی دوری کردیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه انتخابات مجلس نزدیک است، تصریح کرد: وحدت اصولگرایان با حفظ اصول محقق است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet