خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/07/24 13:58:06
سرویس صحن
کواکبیان در تذکر آئین نامه‌ای:

سوال از وزیر درباره سهام عدالت موضوعی کاملا اقتصادی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه براساس قانون اساسی سوال از وزیر حق نمایندگان است، گفت: سوال از وزیر اقتصاد درباره سهام عدالت کاملاً اقتصادی و بدون نگاه سیاسی است.
سوال از وزیر درباره سهام عدالت موضوعی کاملا اقتصادی است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه براساس قانون اساسی سوال از وزیر حق نمایندگان است، گفت: سوال از وزیر اقتصاد درباره سهام عدالت کاملاً اقتصادی و بدون نگاه سیاسی است. https://cdn.icana.ir/d/019/1847.jpg سوال,از,وزیر,درباره,سهام,عدالت,موضوعی,کاملا,اقتصادی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی صبح امروز 24 مهر مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده 77 آئین نامه داخلی مجلس گفت: نمایندگان مجلس بر تحقیق و تفحص از طرح سهام عدالت رای دادند و سیاسی کاری در این زمینه توهین به مجلس و نمایندگان آن است.

نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی افزود: بنده همیشه اعلام کردم که در انتخابات سال 88 تقلب نشده است ولی تخلف شده است و تخلف با تقلب تفاوت اساسی دارد.

وی با بیان اینکه سوال از وزیر امور اقتصادی و دارایی در زمینه سهام عدالت کاملاً اقتصادی است گفت: موضوع سهام عدالت کاملاً اقتصادی است و این اقدام در چارچوب اصل 88 قانون اساسی انجام گرفته است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد: سوال در زمینه سهام عدالت در سال 88 مطرح شده است و اینکه در سال 90 در دستور کار قرار گرفته است را باید هیات رئیسه مجلس به آن پاسخ دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet