ایام محرم 1398
1390/07/24 16:57:22
سرویس سیاسی
صالحی در گفت‌وگو با خانه ملت:

تبادل نظر دولت و مجلس منجر به اتخاذ سیاست های پخته‌تر در عرصه بین‌المللی می شود

وزیر امور خارجه کشور، مجلس را به عنوان یکی از عناصر اصلی تصمیم‌گیری در بحث سیاست خارجی کشور برشمرد و تصریح کرد: تبادل نظر میان مجلس و دستگاه سیاست خارجی منجر به اتخاذ سیاست‌های پخته‌تر در عرصه بین‌المللی می شود.
تبادل نظر دولت و مجلس منجر به اتخاذ سیاست های پخته‌تر در عرصه بین‌المللی می شود وزیر امور خارجه کشور، مجلس را به عنوان یکی از عناصر اصلی تصمیم‌گیری در بحث سیاست خارجی کشور برشمرد و تصریح کرد: تبادل نظر میان مجلس و دستگاه سیاست خارجی منجر به اتخاذ سیاست‌های پخته‌تر در عرصه بین‌المللی می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/1288.jpg تبادل,نظر,دولت,و,مجلس,منجر,به,اتخاذ,سیاست,های,پخته‌تر,در,عرصه,بین‌المللی,می,شود Icana

علی اکبر صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه مجلس یکی از عناصر عمده تصمیم گیری در ابعاد مختلف به خصوص در بحث سیاست خارجی کشور است، افزود: هر چقدر تماس دولت با مجلس بیشتر باشد، هماهنگی‌ها و همدلی‌ها بیشتر و تجانس کار نیز بالاتر می‌رود.

 وی با اشاره به جلسات وزارت امور خارجه با کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: ما همیشه در تعامل با این کمیسیون هماهنگی‌های لازم در ارتباط با چگونگی اجرای سیاست خارجی کشور را مبذول می کنیم.

 وزیر امور خارجه کشور با اعلام اینکه از هردعوتی برای تعامل با مجلس و نمایندگان استقبال می‌کنیم، تصریح کرد: وزارت امور خارجه برای بیان وضعیت سیاست خارجی، شرح تحولات جاری در منطقه و رصد اتفاقاتی که در جهان رخ می‌دهد و همچنین تشریح موضع ایران درباره این مسائل، آماده همکاری با مجلس است.

صالحی افزود: ما گزارش‌های زیادی را به نمایندگان ارائه و از نظرات و پیشنهادهای آنها استفاده می‌کنیم چرا که در مجموع این تبادل نظرها منجر به سیاست پخته‌تر در عرصه بین‌المللی می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet