خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/07/24 17:42:32
سرویس کمیسیون ها
قادری خبر داد:

بررسی راهکارهای نجات دریاچه ارومیه در کمیسیون برنامه و بودجه

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: اعضای این کمیسیون در نشست امروز خود راهکارهای مناسب برای نجات دریاچه ارومیه را بررسی کردند.
بررسی راهکارهای نجات دریاچه ارومیه در کمیسیون برنامه و بودجه عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: اعضای این کمیسیون در نشست امروز خود راهکارهای مناسب برای نجات دریاچه ارومیه را بررسی کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/11285.jpg بررسی,راهکارهای,نجات,دریاچه,ارومیه,در,کمیسیون,برنامه,و,بودجه Icana

جعفر قادری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان این که بحث درباره نجات دریاچه ارومیه، یکی از دستورکارهای نشست امروز -یکشنبه 24 مهر ماه- کمیسیون برنامه‌، بودجه و محاسبات مجلس بود، گفت: اعضای این کمیسیون در این نشست مناسب‌ترین راهکارها برای نجات دریاچه ارومیه را بررسی کردند.

 

ماده 48 قانون مالیات بر ارزش افزوده بررسی شد

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی افزود: بحث درباره ماده 48 قانون مالیات بر ارزش افزوده نیز یکی دیگر از دستورکارهای نشست امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس بود.

این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس هشتم تأکید کرد: رأی‌گیری درباره موضوع دریاچه ارومیه و همچنین ماده 48 قانون مالیات برارزش افزوده به علت به حد نصاب نرسیدن اعضای حاضر در نشست امروز کمیسیون به نشست آینده موکول شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet